Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen bölüm Zoro, kendimizi Kaido dövüşüne saklayalım demişti. "Lan King???" falan demiştim. Bunun üzerine Marco'nun Wano'ya gelmesiyle Zoro'nun Kaido'ya yürüme ihtimali daha da arttı. Fakat ben Zoro'nun King'e yürümesini isterdim şahsen. Kaido dövüşüne girecekse ki son gaz o yöne doğru gidiyor gibi görünüyor dövüşte en az Luffy kadar rol oynamalı ve ağırlığını ortaya koymalı. Aslında Marco'nun gelmesi dövüş ihtimallerini çoğaltan bir durum. Adamın iyileştirme yeteneği sayesinde karakterler çok ciddi dövüşlere girse bile sıfır kilometreye dönebilir gibi duruyor.

Bu arada Marco’nun geleceği "gelemem" dediği andan itibaren belliydi. Gelmesine sevindim. Sevdiğim bir karakter. Olası bir King dövüşünde Marco galip gelecektir. Marco>King.

Nami'nin bir yonkou olan Big Mom'un silahını çaldığı Brook'un Big Momla vs attığı dünyada Zoro'nun Kaido'ya dalmasını mantıksızlıkla açıklamak nasıl bir mantık anlamak zor doğrusu, mangada gösterilen bir çok yerde atıf yapılan kılıçla(enmayla) Zoro Kaido'ya dalacaktır :good:

Kaido dövüşüne girecekse ki son gaz o yöne doğru gidiyor gibi görünüyor dövüşte en az Luffy kadar rol oynamalı ve ağırlığını ortaya koymalı.
Dövüşe girse bile böyle olmayacağını adın gibi biliyorsun la, böyle toplara girip kendi kendine ne çelme takıyorsun ki sen? :/
Kaidoya toplu dalınırsa işin sonunda olacak olan herkes çaresiz kalıp Luffy’ye umut bağlar sonra Luffy bir şekilde Kaidoyu indirir ve 1-2 hafta yatar. Her zaman aynı terane.
Böyle olmasındansa birkaç tane daha dövüş görsek de Luffy gelişip öyle dalsa Kaidoya benim daha çok hoşuma gider. Ama yapacak çok da bir şey yok, bir kere girdi bu yola Oda.

Trollük yapanlar ve çok koyu fan olan 1 belki 2 kişi dışında Zoro Kaido'ya karşı Luffy'den daha çok iş yapacak diyen var mı?
Ortada bir yanlış anlaşılma var bence. Şu ana Kadar gözüken Zoro'nun Kaido saldıracağı hatta az da olsa zarar verebileceği yönünde.

Ama Luffy'den daha önemli iş yapacağını iddia eden yoktur. 1-2 tane çıkabilir ama genel olarak Zoro fanları da böyle düşünmüyordur.
En koyu fan bile Luffy kadar iş yapar, son vuruşu da Luffy yapar diyor. Zoro karşıtı arkadaşların abartması gerisi. Luffy'nin yenmesi için Kaido'nun handikaplı olması lazım. Zoro ve diğer arkadaşlar Kaido'ya handikap verecek işte. Yüzeysel basit bir kesik handikap vermez. Güzelce yaracak işte. Bu demek değil Luffy'den fazla iş yapacak. Ana karakterine ihanet etmez mangaka. İşin çoğunu Luffy yapar yine.

Bu tartışmanın sona ermesi için Zoro'nun Kaido'yu tek başına alması yeterli olur mu ?
Bu tartışmalar hiçbir şartta sona ermez. Sadece şekil değiştirir. :)
Bu insanların çoğunun Zoro kini var, Zoro kesse bile veya kellesini alsa bile Kaidonun Zoro yaptı demezler Enma sayesinde kesti derler, kesemese enmayı bile verdi oda kesemedi derler bunlara yani zoro ne yapsa yanlış gelir.
Zoro'nun, Kaido'nun kellesini aldığı bir senaryodan sonra kimin ne dediği umurumda olmaz şahsen. Aynı şekilde; Zoro'nun, Kaido'ya girdiği ve burada bir kesimin beklediği gibi rezil olduğu bir senaryodan sonra da Zoro'yu savunmak gibi bir derdim olmaz. Çapı buymuş, derim ve geçerim.

Dövüşe girse bile böyle olmayacağını adın gibi biliyorsun la, böyle toplara girip kendi kendine ne çelme takıyorsun ki sen? :/
Kaidoya toplu dalınırsa işin sonunda olacak olan herkes çaresiz kalıp Luffy’ye umut bağlar sonra Luffy bir şekilde Kaidoyu indirir ve 1-2 hafta yatar. Her zaman aynı terane.
Böyle olmasındansa birkaç tane daha dövüş görsek de Luffy gelişip öyle dalsa Kaidoya benim daha çok hoşuma gider. Ama yapacak çok da bir şey yok, bir kere girdi bu yola Oda.
Bana göre Luffy son vuruşu yapan adam olunca yendiği kişinin seviyesine çıkmadığı için Kaido'ya son vuruşu yapmasında bir sakınca yok. Ne yaparsa yapsın. Onun dışında dediğinde haklısın ama adada Luffy'ye seviye atlatacak tek adam King. Bu herifle karşılaşmasını da King'in kılıç ustası olması nedeniyle hiç olası görmüyorum. Bu zamana kadar olmuş bir şey değil.

Zoro için bu arc hazırlanan altyapı çok farklı. O yüzden sürprizlere hazır olun derim.

Luffy daha yeni yonkou sağ kolunu zar zor yendi. Kaptanı bile yonkou seviyesinde değilken Zoro Kaido'yu kesecek diyenleri anlamıyorum. Bari ilk önce Jack'i, Who's Who'yu kesecek deyin, şimdiden Zoro'yu bu kadar yüksekten uçurmayın derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık