Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni Haki ile bu darbeleri tanklayabilir aslında. Udon'da bunun da yolu yapılmıştı sanki. O hakilere kısmen hakim olana kadar yanına law gibi bir sup Marco gibi bir tank ve Kid gibi bir offtank iyi aslında. Zoro'nun bu teamde herhangi bir görevi kalmıyor buradan bakınca. Hoş bu 4lü hala bir Kaido etmiyor.
Marco olmadan zaten babayı alacaklar o net. Yeni haki tekniğiyle Luffy kendini savunabilecektir ama daha bunun açık vermesi var, Kaido'nun hybrid formu var, en güçlü ve vahşi saldırılarını hem tanklayıp hem hasar verebilmesi var. Wano'lular keşke 5-6 ay daha dramlarını yaşasalardı da daha sonra girseydi bizimkiler bu adaya.

Hala bm nin adadan ayrılma ihtimali olduğnu düşünüyorum bm tayfası wano'ya adım atabilmiş değil bunun bir nedeni teach'in bm nin adasına baskın düzenlemiş olması olabilir marco bu haberi bm ye verecek ve adadan ayrılcak.

Arkadaşlar, bırakın Zoro da girsin Kaido'ya. Sonra da görelim Zoro'nun çapını. Artık tek mi yer, saldırır ama hasar mı veremez, böğrünü mü deşer, kellesini mi alır görürüz. Bu sayede de yıllardır süren tartışmalar belli bir zemine oturur en azından. (Biter diyemiyorum. :) ) Bu nedenle, herkesin bunu temenni etmesi lazım. Bırakın dalsın. :gamyon:

Diyenlerin bir bölümü Luffy ile Zoro'yu çok yakında gördüğünden Kid kadar iş yapacağını düşünenler de var.

Az da olsa iş yapmakta sıkıntı var. Bir yıkımcıya karşı daha fazlasını yapabilmek varken Kaido'yu keser diyenler azla yetinmezler efendim. :)

Keser deniyor enmaya dikkat çekilerek. Bu adam yonkolarla dövüşmüş, amirallerle dövüşmüş bir ihtimal eskisine göre de güçlü ama Zoro'nun verdiği iz bırakan bir yaradan bahsediliyor. Luffy, Kid ve Law oturup bunu izleyecek yani. Yoksa enmadan bahsetmezler. İz bırakmayan bir kesişi Enma olmasa da söylerlerdi.

Bir de kimse Kaido'nun kafasını alamadı derken Zoro'nun gösterilmesi var ki aman aman.
Zoro'yu ben de çok uzak görmüyorum Luffy'e ama yakınlıktan daha yakın Kid hatta Law var bence.

Zoro'nun tek başına ayakta kalıp kesmesi, son darbeyi vurması vs bunlar seri açısından gerçekçi beklentiler değil.

Ancak Enma vs hesaba katılınca Zoro'da en azından bir yara verebilmeli diyor insan. Luffy Kaido'nun derisini aşabilecek haki öğrenirken Zoro ise Kaido'yu kestiği vurgulanan bir kılıç alıyor. Üstüne bir de Marco gelirse Zoro'ya da Ana üçlü ile birlikte Kaido'ya dalmanın yolu açılır gibi duruyor. Hatta buna Killer bile dahil olabilir pek bir rol alamayacak olsa bile.

Normal şartlarda Zoro WW'yu alsa yeter. Ama bu karşılaşma erken olursa arc sonunda o da Yonkou'ya dalacaktır.

Hala bm nin adadan ayrılma ihtimali olduğnu düşünüyorum bm tayfası wano'ya adım atabilmiş değil bunun bir nedeni teach'in bm nin adasına baskın düzenlemiş olması olabilir marco bu haberi bm ye verecek ve adadan ayrılcak.
Bb baskın yapar mı bilmem ama hoşuma gitti.Luffyler Kaido'yu indirmişken BB de Ana'yı indirirse aralarındaki rekabetin çapı artar hoş olur.

Marco olmadan zaten babayı alacaklar o net. Yeni haki tekniğiyle Luffy kendini savunabilecektir ama daha bunun açık vermesi var, Kaido'nun hybrid formu var, en güçlü ve vahşi saldırılarını hem tanklayıp hem hasar verebilmesi var. Wano'lular keşke 5-6 ay daha dramlarını yaşasalardı da daha sonra girseydi bizimkiler bu adaya.
%100'ünde bir Kaido'nun bizimkiler tarafından indirilmesi söz konusu bile olmamalı aslında.
1. raund millet patates olur. Bm ihaneti başlar. Bm biraz hırpalar. Tüm Kek'ten BB haberi gelir. Tası tarağı toplar gider Bm.
Ancak bu ve benzeri durumlarda Kutsal Wano kapılarını açabilirler.

Arkadaşlar, bırakın Zoro da girsin Kaido'ya. Sonra da görelim Zoro'nun çapını. Artık tek mi yer, saldırır ama hasar mı veremez, böğrünü mü deşer, kellesini mi alır görürüz. Bu sayede de yıllardır süren tartışmalar belli bir zemine oturur en azından. (Biter diyemiyorum. :) ) Bu nedenle, herkesin bunu temenni etmesi lazım. Bırakın dalsın. :gamyon:
Bu tartışmanın sona ermesi için Zoro'nun Kaido'yu tek başına alması yeterli olur mu ?

Bu insanların çoğunun Zoro kini var, Zoro kesse bile veya kellesini alsa bile Kaidonun Zoro yaptı demezler Enma sayesinde kesti derler, kesemese enmayı bile verdi oda kesemedi derler bunlara yani zoro ne yapsa yanlış gelir.

Kedi ile Marco gelicekti illaki.. herkes biliyordu bunu. Çünkü bariz belliydi.. Izu'yu komple unutmuşum yaw "o kim di acaba?" oldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık