Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda sanki marinefordda Marcoların gücünü tam gösteremediö bir dahaki çizişimde gerçek güçlerini göstermiş olacağım demişti.
Şaka maka şuan adada en güçlü 10 korsandan 5i var işler ilginç hal alıyor. Commander seviyesi olabilecek 2 kın, gelmişlerse jozu, vista. Smothie, snack flying six lideri. Ve kid, law, zoro, drake gibi adamlar var. Ada şuan en güçlü korsanların yarısını oluşturuyordur.
Cidden Marineford'un aksine savaşları güzel çizerse Wano Marinefordu geçecek.

Marco da geldiğine göre yiğidim aslanım canım biriciğim Teach'in gelmesine az kaldı.
Akbabalar önce ölüm bekler. Leş yer. Teach'de o kadar adamlık olsa Beyazsakala tüm tayfa ateş etmez. Shanks'ı görünce üç buçuk atmazdı. O anca Flamingo gibi Gazete okur. Gelişmelere göre anca son dokunuşunu yapar.

Akbabalar önce ölüm bekler. Leş yer. Teach'de o kadar adamlık olsa Beyazsakala tüm tayfa ateş etmez. Shanks'ı görünce üç buçuk atmazdı. O anca Flamingo gibi Gazete okur. Gelişmelere göre son dokunuşunu yapar.
Adam işi biliyor. Shanks gibi kapı kapı gezip, denizcilere yalvaracağına kendi işini kendi görüyor. O benim adamım zaten başkasının olmasına gerek yok. :artiz:

Keşke Wevil gelsede Bm ile kapışsa(yoksa bu azman karıyı tutabilecek adam yok adada).Arc sonu olacak belli, Rocks korsanları gözükecek yada adaya gelecekler.Marcoyla işleri bitmedi , bu seferde bizimkiler yardım edecek Marcoya.

Adam işi biliyor. Shanks gibi kapı kapı gezip, denizcilere yalvaracağına kendi işini kendi görüyor. O benim adamım zaten başkasının olmasına gerek yok. :artiz:
Akıllı adam ona lafımız yok. Ama akıllılığı adamlık çerçevesinde yapsa bende sevebilirdim. Ama seri başrolü için oldukça kaliteli bir rakip. Hem onunda tırmanışına iyi kötü tanık olduk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık