Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco gelecek diyenler:at:gelmese ayıp olurdu.King ile gökyüzünde bir it dalaşı yapacaklar.Jinbe gibi Marco'nun gelişini patlatacak diye bekliyordum Odanın . Denge konusu bizimkileein hala aleyhine bir iki bölüm sonra yeni müttefiklerinde gelmesini bekliyorum çünkü yonkolar tarafı hazır sadece BM korsanları eksik onlarda şelaleden kaymayı çok sevmişler bi daha kayacaklarmış.Bu kez Marco depiklemiş bunları Koca Ananın ve evlatlarının nedir çektiģı bu Odadan.

Koca Ana korsanları vs Gelecek müttefikler
muhtemel eşleşmesi için Oda selaleden kaydırıp zaman kazanma derdinde öyle anladım ben.
Şelale bahane kaymak şahane...

Lan adada en güçlü 2 kişi var o da Big Mom ve Kaido siz Zoro ile Kaido vs atacaklar diyorsunuz. Zoro güçlü ama bir başka Yonkou gücünde biri gelmeden bu iş hayal. :3 hem Zoro'ya kendi gücünden çok fazla yük vermeyiniz yoksa 150 sf'lık Apoo olayına benzeyecek. :)

Marco tüm tayfayı alıp öyle gelmişse kan çıkar.
Adadan düşman olarak tek sağ çıkacak kişi Bmnin kendisi olur diye düşünüyorum.
Bu sırada Kata ve geri kalanlarıda Bbnin veya dünya hükümetinin aradan çıkardığını görürüz. Sonra ver elini elbafa.

Bakalım ne olacak,marco sadece bir support yardımcı destek.:)
King o desteğin çakması yalnız.Mistik zoan>Antik zoan.King de dengelemek için ileri seviye b.haki çıkması lazım.

Marco tüm tayfayı alıp öyle gelmişse kan çıkar.
Adadan düşman olarak tek sağ çıkacak kişi Bmnin kendisi olur diye düşünüyorum.
Bu sırada Kata ve geri kalanlarıda Bbnin veya dünya hükümetinin aradan çıkardığını görürüz. Sonra ver elini elbafa.
:( Deme öyle vicdansız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık