Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar yardım gelmezse luffy team kaido+ linlini indiremez diyordum da. Birebir vs leri yazınca bence olmayacak gibi de değil. Tayfadan ilk 4 hariç 6 kişi ve 9 kın kaidonun adamlarına denk olsa geriye kid law luffy zoro sanji jinbei beyazsakal korsanları hawkins ve drake de luffylerin tarafında olsa bir sürü adam kalıyor. Hepsi milleti tek tek temizlese sonra topluca kaidoya girseler olabilir bence. Ben hep birileri gelmeli diye düşünüyordum ama bu haliyle bile wanodan galip gelebilir luffyler.
Kaido ve BM birbirine düşüp kavga edecekler birbirlerine ağır yara verecekler. Niyetleri zaten birbirini öldürmek. Bu 2si kendilerini imha edip denize atlayabilirler. Başka türlü 2 yonkouyu bizimkiler sittin sene yenemez.

İşine gelmeyenlerin son iki bölümdür değinmekten hususi kaçındığı ama yamuldukları/yamulacakları noktalara değinmeden olmaz.

1- Zoro meydana çıktıktan sonra kaçma meselesini dilinden düşürmeyenler, aslında neyin geldiğini biliyor. Zoro'nun şeklini yapması an meselesi. Luffy-Zoro vs yıkımcılar spoilerı falan ortalıkta dolaşıyor. Eli kulağında.

2- Luffy ve zoro kaçarlarsa beraber, dalarlarsa beraber. Sanji ise bunca aksiyonun içinde değil, genelev nerede diye geziyor. O da ait olduğu yerde, yani novalardan uzakta. Bu ikilinin tozunu yutar ancak.

3- Novaların hiç biri boş değil. Olay 100M ödülden ibaret değil. Yıllardır en güçsüzlerden diye düşündüğümüz Apoo bile ciddi bir tehdit. Bu ekip aynı zamanda en kötü nesil üyeleri. Yani seri sonunda da kadar kayda değer güçte olacak isimler. Yeni neslin en önde gelenleri.

4- Luffy komutanı G4'süz alır, Queen'i madara eder ciler ağızlarının paylarını aldılar. Luffy düşündükleri kadar aşmış bir seviyede değil. Sağ kol neymiş Luffy aştı onları derken Apoo zurnaladı işte. OP'ta her yendiğini aşacaksın diye bir şey yok. Kata, Luffy'yi en güçlü formunda karşılamayı kabul ettiği için dövüş bu kadar kıran kırana geçti zaten.

Bu arc Zoro komutan indirince bile hani zoro kaçmazdı???!!!??, ama Zoro kaçtı xD tarzı yorumlar göreceğime de eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık