Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ağam kendisinin nerede olduğunu bile bilmiyor kayıp.

Abazalık bile değil Sanji'nin yaptığı.

Geri dönmesi neyi değiştirir? Savaşın ortasında bunu düşünmesi rezilliğin daniskası.

Onun suçu bu kadar sıkıntısı var düzenli bir ilişki bulur kendini. En olmadı Chopper'dan şap ister onu içer.
Sanjininki sadece içgüdü. Hani taş gibi bir hatun görürsünüz gözünüz ona kayar ya Sanjinin bu hali bunun uzay versiyonu. Herkesin yanlışlıkları olur. Zoro yön bulamaz. Dünyanın en iyi kılıç ustası olsa yine bulamayacak. Sanji de hormon fazlalığı var napsın çocuk? Doğasını mı inkar etsin? Aslını inkar eden bizden değildir. Arkandayız Sanji. Ama geneleve girmem haberin olsun.

La ne Zorosu Red, ben oradaki 4 nova ve tabi haliyle Odaya çatıyorum :D
Ulan Kaidoya dalmaya giderken adamlarından kaçmak neymiş? Hiç mi düşünmüyorlar bunları temizleyelim de Kaido karşımıza çıktığında bir de peşimizdekilerle uğraşmayalım diye? Odanın aklında bunlara yönelik bir plan elbette vardır ama bunu bunlar bilmiyor. Hasar almayalım kaçalım düşüncesi net şuursuzluk. Peşinden gelip de karşında Kaido olduğu zaman mı uğraşacaksın sen bu heriflerle? Üstelik Kaidonun en güçlü adamlarından biri hemen karşında duruyor. Hiçbir anlamı yok bu hareketin.
Ben şakasına takılıyorum yoksa bazı şeylerin tartışma ötesi olduğunun gayet tabi farkındayım :oleyo2:

Kaido'ya gelince Hephaistosun bizzat dövdüğü armoru giyeceklerinden sıkıntı çıkmaz, biliyorsun ne kadar efektif olduğunu.

Bir paragraf da Kid'e açmalıyım bu bölüm Killer'le dalga geçen tiplere verdiği tepki çok hoşuma gitti sıralamaya girecek bu gidişle Reis :a:

Silinmiş Üye

Bana 10 yıl önce Apoo'nun luffy ve zoro yu tekleyip ardından luffy-zoro-kid ve killerı kovalayacağını söyleseydiniz size gülerdim.
Çok büyük adamsın Apoo.Sözde geleceği gören luffy'i yamulttun.
Bu olay luffy'nin kk olmasından daha büyük bir olay ve op bittikten sonra bile yıllarca konuşulacak.

Apoo'yu hemen indirmek istemiyorsan yanına Queen ve Who'yu falan da ver de mantıklı şekilde bağla. Tek başına dört nova kaçırıyor herif. Halbuki dördü bir çullansa o zurnayı ona bir güzel takarlar.

Silinmiş Üye

Apoo'yu hemen indirmek istemiyorsan yanına Queen ve Who'yu falan da ver de mantıklı şekilde bağla. Tek başına dört nova kaçırıyor herif. Halbuki dördü bir çullansa o zurnayı ona bir güzel takarlar.
Kesinlikle.
O yüzden çok büyük bir olay bu.Sevgili yazar ve çizerimiz Oda aşırı saçmalamış burada.

(Yirmi yıl önce)
Oden:Wanonun kapılarını açıın..!

(yirmi yıl sonra)
Wano yol geçen hanı...

Wano toplama merkezi...

Wano kapısız köy...

Adam mezarında ters döndü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık