Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uçan altılıdan birileri luffy vs Queeni görüp queene suikast düzenleyebilir. Sonuçta luffy kazandı diye bilecek gazeteler. Sonra ver yeni ödülü.

Oroçiler ile Samuraylar ilgilense, Yamato Oğlan zaten isyankar, tayfanın geriye kalanı meyveli çöp zaten. Karşıda adam kalmadı. Arkı bitirdik. Kaido vs İttifak olur hem, mantıklı olur. Başka türlü inmez. Bir de Linlin ihanet ederse Kaido'ya tadından yenmez. Gerçi Hasır İttifakına katılmaz ama Kaido'ya ters yapsa yeter.
Oda bu arc başlamadan Tanrı Vadisi Olayına değindi. Kahraman Garp ve Roger'ın bitirdiği bir topluluk. Bildiğin toplama futbol takımı gibiydiler. Aynı Canavar Korsanları gibi. Big Mom'un ihanetinden ziyade onun da bir şekilde ortadan kalkmasını istiyorum. Kayalar'ı bölen Garp ve Roger, Kayaların artıklarını temizleyen Luffy ve biri daha. Bu kişi X Drake olabilir mi bilmiyorum zannetmiyorum da. Ama bu arcta şu iki imparator çıksın aradan. Kaido zaten gidici. Big Mom da bu arc inmezse 2 koca arc bu kadını indirememiş olacaklar. Artık gençlere yol açsın şu Oda. Dengeler de umrumda değil. Dünyanın en güçlüsü WB'nin inmesi için bile bu kadar alt yapı hazırlamadı. Bitsin şu Kayalar geyiği.

Oda bu arc başlamadan Tanrı Vadisi Olayına değindi. Kahraman Garp ve Roger'ın bitirdiği bir topluluk. Bildiğin toplama futbol takımı gibiydiler. Aynı Canavar Korsanları gibi. Big Mom'un ihanetinden ziyade onun da bir şekilde ortadan kalkmasını istiyorum. Kayalar'ı bölen Garp ve Roger, Kayaların artıklarını temizleyen Luffy ve biri daha. Bu kişi X Drake olabilir mi bilmiyorum zannetmiyorum da. Ama bu arcta şu iki imparator çıksın aradan. Kaido zaten gidici. Big Mom da bu arc inmezse 2 koca arc bu kadını indirememiş olacaklar. Artık gençlere yol açsın şu Oda. Dengeler de umrumda değil. Dünyanın en güçlüsü WB'nin inmesi için bile bu kadar alt yapı hazırlamadı. Bitsin şu Kayalar geyiği.
Wano öncesi bu kadar büyük muhabbetlere girilmesi bir sonraki arc'ta önemli bilgilerin geleceğinin habercisi bence

Bence Oda Garpin yonkou gücünde olduğunu göstermek için yaptı bu hazırlıkları.Denizcilerin tirsdigi savaşa Garp tek girecek.İki yonkou vs.Luffyler+Efsane Garp
Garp artık yaşlı kurt:flaugh: İki yonkou'nun altından muhtemelen koskoca denizciler bile kalkamaz. Big mom'ı bir şekilde aradan çıkarıcaktır bence. Ancak Devrimciler kurtarır luffy'leri. Orada da sabo olayı var. Tahminen takviye en fazla ki gelmesi lazım neko gelir big mom aradan çıkar ve kaido iner.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık