Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979: Aile Meselesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Kaido Yamato ile Big Momı evlendirecek. Kaidonun oğlunu tınaştırmak istemesi, BM'nin hazırlanması vs boşuna değil. Yamato evlenmek yerine Luffyle ittifakta kurar tayfasınada katılır:D:D:D

@Mike

Bu bölümde Komutan Chopper vurgusu var.Neler oluyor ?:eek: E.Oda ağır mesaj veriyor 1. Komutan Chopper mı demek istiyor yoksa. :)

Ben tam yorumlayamadım.1.Komutan sağ kol Chopper yardımcı kaptan demek istiyor sanırım.:a:Komutan da komutan diye gözümüze sokmuş yıkımcı ayarı anlayın işte diyor da olabilir.Hangisi ? :bilmem:

@Mike

Bu bölümde Komutan Chopper vurgusu var.Neler oluyor ?:eek: E.Oda ağır mesaj veriyor 1. Komutan Chopper mı demek istiyor yoksa. :)

Ben tam yorumlayamadım.1.Komutan sağ kol Chopper yardımcı kaptan demek istiyor sanırım.:a:Komutan da komutan diye gözümüze sokmuş yıkımcı ayarı anlayın işte diyor da olabilir.Hangisi ? :bilmem:
İnceyi vermiş :rolleyes:

3-4 ay Jack 1 milyarlık adam mink adası muhabbeti
1 yıl Amiral seviyesi Shogun muhabbeti
2 ay asıl Shogun seviyesi Denjiro muhabbeti
Sonra kim oldu o kadar takip etmedim.

Şimdi de King'e taktı. Hayırlısı. Kaido'nun oğlunda kılıç çıkarsa ve karizma çizilirse sıra ona da gelir. :D
Oğlum Shogun Kaido ile ortak lan. xd
Wano'dan dünya hükümeti çekiniyor.
Zoro samurayları hazırlayacak.

Shogun amiral seviyesi olacak tabii.

Oğlum Shogun Kaido ile ortak lan. xd
Wano'dan dünya hükümeti çekiniyor.
Zoro samurayları hazırlayacak.

Shogun amiral seviyesi olacak tabii.
Oğlum Şogun yazmışsın ya aklıma getirdin. Bu Kaidou'nun oğlan Yamato belli ki Wano kökenli. Kaidou Oroçi'yi satıp oğlunu şogun yapacak belki de. Böyle olursa güzel olur bak.

Odaçi'ye göre 12,5 yaşında olmak yetiyor, o halde Yamato-çan en fazla Momo veledi ile yaşıttır ama Kaidou neden ciddiye alsın bir çocuğu da peşine altı tane uçan korsan yollasın durumu çıkar ortaya.
Güçlü yada çok değerli bir yeteneğe sahiptir veya başka önemli bir sebebi olabilir. Belki de Oden gibi belli konularda umursamaz bir tiptir. Fakat bana kalirsa Momo kadar küçük olmasa da çocuk çıkacakmis gibi geliyor. Tabi fiziksel olarak Momo gibi olmaz büyük ihtimalle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık