Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Corona diye bir hastalık varya hani tüm dünya onla uğraşıyor e başım ağrıdı canım sıkıldı kedim öldü diye senede bin defa ara veren sayın mangakamız da bu salgın hastalık yüzünden devam etmezse uzun süre ara verirse şaşırmazsın heralde...
Salgın hastalık yüzünden devam etmeyebilir doğru. Evde oturup ne yapacak? Manga mı çizecek? Bunun yerine ara verip dışarıda sosyalleşerek bu süreci hasarsız atlatabilir.

Sarkastik seni.

Aklıma ne geldi. Bu Zoronun sandai kitetsu smothi ile dövüşürken yok olacak. Smothi kılıcın suyunu çıkaracak ve kılıç çöp olacak. Zoro da nidaiyi alacak. Bir de kingi indirir. Böylece hem kaidonun hem de bigmom tayfasının en güçlü kılıç ustalarını yenmiş olacak Zoro.
Gelsin Bm ı da aradan çıkarsın da kılıç kullanan kalmasın adada.:oleyo2:

Balık haterleri yasta bu gün. :hhh: Jimbei ödülüne bakarsak bizim zoro ve sanjiden arkada kalacağı belli oldu bence. Ödülden ben onu anlıyorum

Kawa kanjuroya tek atmaya gitmiş. Balık dersin vallaha en akıllıları bu çıktı. Kinemon anca çizim kopyaları kessin.:artiz:

Bu arada 438 milyona başta düşük dedim ama aslında gayet yüksek bir ödül.Milyar milyora alıştığımız düşük gelmişti :D

Diğer eski lordların ödülü gözükecek demek bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık