Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne çemkirdiniz be balığı sevmiyoruz diye. Yaşın olmuş 45, sana bağlı adamlar var, ün peşinde koșucam diye gezmediğin yonkou kalmamış, en popisini bulmuş, gençlerin arasına giriyor.
Cinbey sana tahammüllüm Wano kadar. Seni yeterince popüler edecek anı bul, tüm gücünü ver ve ağzından düşürmediğin ölümüne kavuş. Yeter da.

Bi kaynak da şöyle bir şey vardı.

It's been confirmed, reju has officially joined the straw hat crew.

(Reju resmi olarak hasır şapka ekibine katıldı)

Ama spoiler da geçmedi bu konu.

Jimbe ile birlikte gelmiş olmasın ters köşe misali.

Ne çemkirdiniz be balığı sevmiyoruz diye. Yaşın olmuş 45, sana bağlı adamlar var, ün peşinde koșucam diye gezmediğin yonkou kalmamış, en popisini bulmuş, gençlerin arasına giriyor.
Cinbey sana tahammüllüm Wano kadar. Seni yeterince popüler edecek anı bul, tüm gücünü ver ve ağzından düşürmediğin ölümüne kavuş. Yeter da.
Buna benzer bir şey yazacaktım. Adam korsanın yollusu. Hiç bir esprisi yok sadece güç... Tip de yok.

Şimdi size olanları söylüyorum sonra günü geldiğinde oha nasıl bildin diye tebrik ediyorsunuz. Güneş korsanları yakalandı bigmom muhtemelen onları öldürecekken gazetede luffy nin zafer kazandığı yazısını gördü ve hemen yola çıktı. Katakuriyi jinbelerin yanında bıraktı katakuri bu yüzden yok. Sonra katakuri jinbei bir şekilde serbest bıraktı.ama sadece jinbei. Bu arcın sonlarına doğru katakurinin de adaya geleceğini ve luffy adına savaşacağını tahmin ediyorum. Ve Big mom öldüğünde geri dönüp geri kalan güneş korsanlarını da serbest bırakacak. Zamanı geldiğinde teşekkür edersiniz.

Vivre kartlarında Shanks için Mihawk ile düellolar yatı ve ardından Beyazakalla aynı seviyeye ulaştı yazmıyor muydu? Nasıl XX işte belirsiz diyebiliyorsunuz.
bunlar işte hep külliyat :d o değil de bu tartışmalar bana bi yerden tanıdık geliyor. neyse sloganımız belli, manga bize yeter! xd

Şimdi size olanları söylüyorum sonra günü geldiğinde oha nasıl bildin diye tebrik ediyorsunuz. Güneş korsanları yakalandı bigmom muhtemelen onları öldürecekken gazetede luffy nin zafer kazandığı yazısını gördü ve hemen yola çıktı. Katakuriyi jinbelerin yanında bıraktı katakuri bu yüzden yok. Sonra katakuri jinbei bir şekilde serbest bıraktı.ama sadece jinbei. Bu arcın sonlarına doğru katakurinin de adaya geleceğini ve luffy adına savaşacağını tahmin ediyorum. Ve Big mom öldüğünde geri dönüp geri kalan güneş korsanlarını da serbest bırakacak. Zamanı geldiğinde teşekkür edersiniz.
şimdiden teşekkürler. yani diyorsun ki bigmom ve kaidou ittifak haberinden sonra luffy tekrar ülkesine gelmesin, hazır bigmom dışarıdayken orda işini halletsin diye jinbeiyi saldı. jinbei ile konuşurlarken herhalde ortamdaki aşırı yüklenmiş adamlık tetikledi bunu yapmasını :S

bunlar işte hep külliyat :d o değil de bu tartışmalar bana bi yerden tanıdık geliyor. neyse sloganımız belli, manga bize yeter! xd

şimdiden teşekkürler. yani diyorsun ki bigmom ve kaidou ittifak haberinden sonra luffy tekrar ülkesine gelmesin, hazır bigmom dışarıdayken orda işini halletsin diye jinbeiyi saldı. jinbei ile konuşurlarken herhalde ortamdaki aşırı yüklenmiş adamlık tetikledi bunu yapmasını :S
Sadece bekle ve gör

Wano'da Jinbei ölür mü diye anket açmak lazım : ))

Jinbei Gerçekten çok güçlü eski ödülü olması mantıklı çünkü Ace denkti. Ace tanındıkça 500 m. oldu. Jinbei'nin de 498. Şu an en az 700 eder reis.

Tayfa dengeleri açısından sorun olur mu emin değilim. Oda nabız yoklar duruma göre öldürür belki.. Ama normal şartlarda planı öldürmemek bence. Luffy tayfasında başlıca ırkları toplayacak. Elbafta yaşı ufak bir Dev bile katılabilir belki. Luffy kayıp yüzyılla ilgili gerçeği öğrendiğinde önemli bir çok ırkın temsilcisi orada olacak. Mink kesin çünkü kayıp yüzyılla ilişkileri var. Balıkadamlarında olduğu kesin bu yüzden Jinbei normal şartlarda LaughTale'i görecektir.
Ace Jimbeiden güçlüydü. Wblere katılmadan öncede çok hafif güçlüydü fakat Wblere katıldıktan sonraki zamanda hayvani potansiyeli sayesinde farkı açtı. Bunun dışında Ace denilen eleman Kknın oğlu ödülünün fazla olması normal. Jimbeinin ise aşağı yukarı ederi bu. Bunu Sanji ve Zoro şov yapınca anlayacaksınız. Jimbei tabiri caizse eski kaşar. Gelişim hızı çok fazla değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık