Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu zoro kadar işe yaramaz tayfa üyesi olamaz cidden.Sanjinin tırnağı olamaz.Sanji sabah akşam hem tayfayı besliyor üzerine gidiyor kritik anlarda plan yapıyor buda yetmiyor birilerini kurtarıyor.Zoro da sabah akşam yan gelip içip yatsın.
Zaten zoro'nun tayfada hiç bir işlevi yok. Karizma ve gücten oluşuyor sadece. Tayfadan gitse sadece güc azalır. Sanji, nami etkisi yaratmaz.

Bu zoro kadar işe yaramaz tayfa üyesi olamaz cidden.Sanjinin tırnağı olamaz.Sanji sabah akşam hem tayfayı besliyor üzerine gidiyor kritik anlarda plan yapıyor buda yetmiyor birilerini kurtarıyor.Zoro da sabah akşam yan gelip içip yatsın.
Zaten zoro'nun tayfada hiç bir işlevi yok. Karizma ve gücten oluşuyor sadece. Tayfadan gitse sadece güc azalır. Sanji, nami etkisi yaratmaz.
Forumda yeterince Zoro fanı var, onlar varken bana laf düşmez ama bir çift lafım var sizlere.

Zoro çok şeydir, Zoro reyizdir. Yanılıyorsunuz.

Yav bu vivreler çıktığında bas bas bağıranlardan biri sendin Emre yeme beni Mihawk,Shanks ile yonkouyken düello etmiş diye bak şunu atayım sana
?? Yıl Önce: Thatch'ı öldürdü ve karanlık meyvesini alıp kaçtı.
?? Yıl Önce: Karasakal Korsanları'nı oluşturdu.
02 Yıl Önce: Jaya Adası'nda Luffy ile karşılaştı.
02 Yıl Önce: Banaro Adası'nda Ace'i yakaladı ve Shichibukai oldu.
02 Yıl Önce: Impel Down'a saldırdı ve tayfasına üye topladı.
02 Yıl Önce: Zirve Savaşında Beyazsakal'ı öldürdü
01 Yıl Önce: Savaş sonrasında Beyazsakal Korsanları'nın geri kalanlarıyla savaştı ve kazandı.
01 Yıl Önce: Yonko oldu.

Bence Thatch'i Karasakal Korsanları oluşturduktan sonra öldürmüştür ne dersin? veya İmpel Down'a sızdıktan sonra Thatch'i öldürmüştür. Sonuçta ?? yıl önce, XX çünkü ya.

Pff neye inanıyorsan inan.

Al burada da yanlış bilgi girdikleri için düzeltmeleri ile alakalı yazılar Shanks'ın yonkou olayı da var hani yanlış zaman aralığı verdikleri Shanks ile ilgili düzeltme https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/eg99h1/vivre_card_revisions_shanks_become_emperor/ Tabi bu düzeltme ne zaman oluyor manga'da Shanks'ın 6 yıl önce yonkou olduğunu öğrendikten sonra çünkü büyük bir darbe vivre için.

Yahu en başta bizde öyle sanıyorduk ama değilmiş öyle bir mantık yokmuş.Wb komutanlarının güce göre sıralanmaması tarzında.Sonra bunun tartışması bile geçti magazin konusunda.Yanlış olmadığı söylendi forumu takip ediyorsanız bilirsiniz.Adamlar ona uygun olarak vermiş bilgileri.Yani istediği esnekliği sağlayacak şekilde.XX dediği zaman bitti ben boş bırakıyorum istediğim tarihi veririm demek.Hata yapmamak için böyle yapmışlar nereye koyduğunun bir önemi yok.Öyle algılanabilir ama hata denemez net tarih vermemiş çünkü.Net tarih verse kronolojiye uygun yere koyabilir ama birkaçını belirsiz yapınca sıralamaların bir anlamı kalmıyor sona da koyabilirdi XX diye.Boş bırakmak yanlış bilgi değil.Sonradan istediği gibi güncelleyebiliyor böylece.Net tarih vermiş olsa hata diyebilirdik.Belki mangaka açıklanmasını istemiyordu belki de değişiklik yapacağı için böyle her yöne çekilebilir şekilde sunuldu bilemeyiz bunu.

Adamlar kartın çıktığı zaman kendileri de bilmedikleri için öyle belirsiz şekilde yerleştirmişler.Bilmiş olsalar belirsiz bıraksalar bile yerini ayarlarlardı değil mi kronoloji varsa ? Belirsiz bırakmış olsalar dahi.Bilmedikleri için mangaka bu bilgiyi onlara vermediği için boş bırakıyorlar XX diye sizde diyorsunuz ki biliyorlardı zaman çizelgesini ama yanlış yere koydular.Olur mu öyle şey.Ha birde kartlar one piece tarihini döküman olarak veriyoruz iddiasında mı bulunmuşlar onu da öğrenmek gerek.Öyle bir iddiaları yoksa niye suç atalım.Bu tarihlendirmenin başka bir adı vardı ama şu an aklıma gelmedi.

Yahu en başta bizde öyle sanıyorduk ama değilmiş öyle bir mantık yokmuş.Wb komutanlarının güce göre sıralanmaması tarzında.Sonra bunun tartışması bile geçti magazin konusunda.Yanlış olmadığı söylendi forumu takip ediyorsanız bilirsiniz.Adamlar ona uygun olarak vermiş bilgileri.Yani istediği esnekliği sağlayacak şekilde.XX dediği zaman bitti ben boş bırakıyorum istediğim tarihi veririm demek.Hata yapmamak için böyle yapmışlar nereye koyduğunun bir önemi yok.Öyle algılanabilir ama hata denemez net tarih vermemiş çünkü.Net tarih verse kronolojiye uygun yere koyabilir ama belirsiz yapınca sıralamaların bir anlamı kalmıyor sona da koyabilirdi XX diye.Boş bırakmak yanlış bilgi değil.Sonradan istediği gibi güncelleyebiliyor böylece.Net tarih vermiş olsa hata diyebilirdik.Belki mangaka açıklanmasını istemiyordu belki de değişiklik yapacağı için böyle her yöne çekilebilir şekilde sunuldu bilemeyiz bunu.

Adamlar kartın çıktığı zaman kendileri de bilmedikleri için öyle belirsiz şekilde yerleştirmişler.Bilmiş olsalar belirsiz bıraksalar bile yerini ayarlarlardı değil mi kronoloji varsa ? Belirsiz bırakmış olsalar dahi.Bilmedikleri için mangaka bu bilgiyi onlara vermediği için boş bırakıyorlar XX diye sizde diyorsunuz ki biliyorlardı zaman çizelgesini ama yanlış yere koydular.Olur mu öyle şey.Ha birde kartlar one piece tarihini döküman olarak veriyoruz iddiasında mı bulunmuşlar onu da öğrenmek gerek.Öyle bir iddiaları yoksa niye suç atalım.Bu tarihlendirmenin başka bir adı vardı ama şu an aklıma gelmedi.
O verilenler kronolojik sıralama. Hani bunu inkar etmek de ne bileyim tavşanın suyunun suyunun suyu yani.:D En bariz olan şeylerden birisi o. Bu sıralama yanlış deyip Vivre Card savunması yapmak gerçekten en son tercih edilmesi gereken yol bence. :)

Helmsman'in dönüşü olsun bari bölüm adı.Reis tayfaya büyük kalite katıyor geleceği zaten belliydi ben daha kritik bir noktada havalı bir giriş bekliyordum bu da iyidir.Bölüm de Jinbei'nin dönüşü haricinde bir şey yok gibi :( ve de ucu açık bir şekilde ara verildiğini de düşünürsek uzun bir süre vedalaşabiliriz one piece le...
Ucu açık şekilde ara verildi haberini kimden aldın? Japonyadan bağlantılar falan mı var?

O verilenler kronolojik sıralama. Hani bunu inkar etmek de ne bileyim tavşanın suyunun suyunun suyu yani.:D En bariz olan şeylerden birisi o. Bu sıralama yanlış deyip Vivre Card savunması yapmak gerçekten en son tercih edilmesi gereken yol bence. :)
Şimdi bana o tartışmaları aratma lütfen.Yanlış olmadığını bir tek ben söylemiyorum kronoloji belirtmediğini bilgileri paylaşayan üyelerden bazıları bile söylüyordu.Boş bırakırsan zaten bilmiyorsundur yanlış koyabilirsin.Bunun anlamı doğru biliyorum diye oraya yerleştirdim demek değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık