Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanjuro'nun oradan kacabilmesi de saçmalıktır. Luffy'nin geleceği görebilmesini istediği gibi şekle sokuyor Oda . G4'e girip anında yanında bitebilir. Tek vuruşla tek atma durumu da var. İstese orada Luffy'e çok rahat Momi'yu kurtartırdı.
Luffy kanjuro'nun kötü olduğunu anlamıyor.

Sanjş ilk bulutu görüyor sonraki görünüşünde Nami'ye siper olmuş. Böyle yedirmeye çalışmış mangaka.

Net siper olmuş Nami'ye. Kollarını açıp germesinden belli. Kendi yakalansa böyle bakmaz, daha cool durur. xd
Saçma olmuş. Usopp zarar görmüyor gibi duruyor. Namiyi koruyan da hiç kimse yok ne hikmetse. Franky ve Brook bile koruyabilirdi Namiyi. Ama kimse umursamamış. Sanji yetişmese ölecekmiş : P

Oden görse siz beni taşıyın la kaynar kazanda derdi.

Gerçi o da ayrı kafada bir abimizdi. Tencere kapak adamlarıyla.
Aynen. Çok ama çok katılıyorum.

Sırf Jimbei'nin girişini daha havalı yapacam diye Law ve Kid'i kıskandırması ayrı ucuzluk olmuş. Adam zaten ölümsüzlüğün şifresiyle gelmiş sen niye buna odaklanmıyorsun ki. :artiz:
Oyabun'un iyi olmasına sevindim ama bölüm çok kötüydü be. Kötü ötesiydi. Ne diyeyim şimdi.

Ne desem boş. Salak salak kurgu yapmaya başladı bu adam. Hikayeye yön verme şeklin bu mu yani? Sümüklü Kanjuro'yu durduramamak ne demek. NİYE Sanji'yi TEKRAR TEKRAR çöp gibi gösteriyorsun ODA. Sanji'nin, Momo'yu; Kanjuro daha parmağını oynatamadan kurtarması gerekiyor ama sen Sanji'yi Nami'nin yanına ışınlayıp ona kalkan yapıyorsun. Zoro cool takılıp King'i alacak; Sanji itin götünden çıkıp Queen'i alacak, cidden yazık ya.

Bölümün tek güzel yanı Jinbe'nin tayfaya katılması oldu, Wano arc bitince katılır diyordum ama şimdiden katılması; Zoro ve Sanji'nin, Jinbe'yi geçtiğini gösterir. King, Queen ve Jack'in rakibi belli oldu diyebiliriz.
Zoro ve Sanji nereye geçiyor Jinbeyi ya, Law ve Kid bile henüz geçememiştir Jinbeyi. Diğer yandan Zoro ve Sanjinin 3 yıkımcıdan birini 1 vs 1 de alma ihtimali yok, imkansız olay. Dressrosada bile alamadılar, birini law birini kyros diğerini bir sürü yardımla Zoro aldı. Burada ise imkansızın imkansızı yani. Orda law, kid, jinbe, drake, inü neko aşura denjiro ve belki gelecek marco ve sair varken Zoro ve Sanjiye halt etmek düşer. Bu ikisi muhtemelen muhteşem 6lıdan birileriyle kapışacaklar yahut o devasa canavarları keser döverler ama 3 yıkımcı imkansiz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık