Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kötü bölüm. Jinbei'nin gelmesi güzel bölümde bir tek. Oda bu bölümde klasik arc Sodalığını yapmış. İlerleyen bölümlerde yenilerini yapmaması umut ediyorum.
Bunu wcı ortalarından beri yapıyor alıştık artık. Daha gemi uzaklaşırken ben Jinbeinin olduğunu anlamıştım ama sanki seriye yeni başlamışız gibi böyle bir karaltı çizmeler falan.

Jinbei'nin görkemli girişi ve isminin üstünde ki Helmsman of the strawhat pirates yazısı çok hoştu.One piece içerisinde Jinbei'yi tayfasında istemeyecek kaptan yoktur heralde denizlerin gücünü kullanabilen usta bir savaşçı ve akıl hocası bundan daha iyi dümenci yoktur galiba bu adamın tayfaya katılması başlıbaşına tüm tayfa için power up.Kid ve Law'ın yüz ifadeleri bu adamın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor zaten.Ama hala yeterli değil mevcut güç Kaido,BM,King,Queen ve Jack için...

Bir an Kanjuro uçunca Marco mu gelcek lan falan oldum da Jinbeiyi net bekliyordum. Geldi gönüllerin sushisi. Jinbeinin arc başından beri olmamasının asıl sebebi buydu daha önce de dediğim gibi. Diğer novalar tayfa kalitesi olarak çok downfgrade kalıyor. Hatta tayfayı geç Jinbei çoğu kaptanı paketler. Belki de hepsini. Neyse şununla kapatayım.

Bir yorum bu kadar temelli olabilir.

Bunu wcı ortalarından beri yapıyor alıştık artık. Daha gemi uzaklaşırken ben Jinbeinin olduğunu anlamıştım ama sanki seriye yeni başlamışız gibi böyle bir karaltı çizmeler falan.
İstediği sonuca ulaşmak için çoğu zaman kurguyu bala göte ilerletiyor. Bu Momo'nun kaçırılmasının sonunda çok iyi bir hikaye olacak belki ama. Ama bu hikaye böyle saçma kurgular yapması çok can sıkıyor. Biraz azaltsa keşke.

Luffy güzel konuştun dedikten sonra yine de seni kurtarmalıyım demeliydi. Karşıdakilerin alayı şerefsiz çünkü.

Bir an Kanjuro uçunca Marco mu gelcek lan falan oldum da Jinbeiyi net bekliyordum. Geldi gönüllerin sushisi. Jinbeinin arc başından beri olmamasının asıl sebebi buydu daha önce de dediğim gibi. Diğer novalar tayfa kalitesi olarak çok downfgrade kalıyor. Hatta tayfayı geç Jinbei çoğu kaptanı paketler. Belki de hepsini. Neyse şununla kapatayım.

Ace çok güçlü :oops:

Dof'a karşı g4'de ışık hızıyla uçup ağzına tekme atan Luffy'den ,kanjuro momoyu götürürken güle güle momo ben gelcem seni kurtarmaya diyen Luffy kurgu süper yalnız...Yav anladık Momo esir olacak Kaido'nun elinde koz olacak falan da neden bu şekildebir kurgu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık