Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

974 Spoiler Metin ve Resimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arlong Park Forumundaki Redon'dan.
974. Bölüm: Onigashima'ya Doğru

Kapakta, Gotti Chiffon'u denizcilerden kurtarır.

Dahası yakında.

AP'dan güncel spoiler. Belirleyici savaş kapıda! Mugiravalar Kaido'nun grubuna ne yapacak? Görünüşe göre gelecek issue'de Kaido'nun orduları ve Hasır Şapka tayfaları karşı karşıya gelecek.

Bu son kısımlar AP'dandı. %100 yasal olup olmadığını bilmiyormuş.

---------------------------------------------------------------------------------------

Kanjuro: Eminim ki!
Kinemon: Kanjuro!??
Kinemon: Şaka yapmayı kes, hepimiz kaynar kazanda neredeyse idam ediliyorduk.
Kanjuro: Evet bu doğru ve bu tam olarak da mükemmel rolümü tamamlayabilmek için sizinle birlikte ölmem gerektiği içindi. (Vallaha bu cümlede bir sıkıntı var, daha güzelini bulamadım.)
Kanjuro:Çocukluğumdan beri, hislerimi ve kalbimi kaybettiğimden beri, ben her zaman öleceğim bir yer aradım. (Buradaki muhabbet de saçma.)
Kanjuro: En başından beri, sizin bildiğiniz Kanjuro hiç var olmadı.
Kanjuro: Siz hepinizle hüznü ve eğlenceyi yaşadım, sizin kesin güveninizi elde ettim. Hiç birinize kırılmadım ve aynı zamanda hiçbirinizi incitme niyetinde olmadım.. Yaptığım tek şey aralıksız Master Orochi'ye bilgi sağlamaktı.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Kanjuro: Olay bu raddeye varmadan öncesinde neden hiçbiriniz kendinizden şüphe etmediniz?
Scabbards?: ???
Kanjuro: Başından beri şüphe çekici bir durum olmalıydı!!!,
Beast Pirates: Hey siz çöpler!!! bu doğru!!! Tıpkı Master Orochi'nin söylediği gibi, Onigashima'ya doğru küçük bir botta yol alan bazı adamlar vardı.
Beast Pirates: Wahaha!!! Bu herifler beni güldürmekten öldürüyor.
Beast Pirates: Buna inanamıyorum!!! O zamandan beri aslında 9 Kızıl Kınmış. Dahası, tüm o zaman boyunca aralarında bir casusa sahip olduklarını düşünmek....
Kanjuro: Evet bu doğru.
Kinemon: Kanjuro~!!!!!
Kanjuro: Kakaka, t, Kimliğimi açığa çıkarmadan sizinle birlikte denizde ölmekten daha büyük bir eğlence olamazdı ama bu sefer Master Orochi beni durdurdu.'' Bana iyi iş çıkardın!!!, ve bu sondu'' dedi. Bana Momonusuke ile birlikte Onigashima'ya gelmemei söyledi!!!
Momonosuke: Kin'emon~!!!!!!
Kin'emon: Ne !!!! Master Momonosuke!!!!
Luffy: Korsanlar denizin yoldaşlarıdır..

Orochi: Kinemon, Kanjuro, Raizou, Kikunojo, Momonosuke...Bu 5'li...!!! Onlar 20 yıl önceki o günden zaman yolculuğu yaptı.
Kaidou: Böyle bir yetenek gerçekten o yanan kalede bulundu mu?
Kaidou: Belki de sadece korktuğun için bazıları senle dalga geçiyor.
Orochi: Bu konuda hiçbir şüphe yok!!! Baki bu mektup!!!
Orochi: Kıyıyı gözlemeye devam edin!!! Bu ülkeye girecekler bazı yoldaşlar olmalı..
Ninja+Samurai: Emriniz başımız üstüne efendim!
Kaidou: Bu durumda onları öldürmediğinden emin ol. Eğer gerçekten yaşıyorlarsa, o zaman son 20 yıldır Kozuki'den arda kalanlara sormak istediğim bir şeyim var.

-----------------------------------------------------------------------------------------
Denjiro: En kötü durumda , ölüm ile Orochi ve Komurasaki'yi birbirinden ayıracağım.

--------------------------------------------------------------------------------

Orochi: TBu adam güvenilir biri. Tiyatro sanat topluluğu içinde doğdu... Wano Ülkesinin zulmünden dolayı, sahnede evebeyenlerinin her ikisini de kaybetti.

İnsanlar: Daimyo Katillerinin clanı!!!
Kanjuro: Kyaa!!
Orochi: Sadece sahnedeki hayatı bilen bir adam..

Orochi: Tamamiyle kalbini yitirdi, ve başkası gibi davranarak yaşamaya devam etti.

Kanjuro: Siz, Kurozimi ana ailesinin varisisiniz!?

Higurashi: Bu doğru. Evebeyenlerini öldüren insanları yok ettik. Kyo, kyo kyo. Fakat bu sadece intikamımızın giriş kısmı.

Orochi/Higurashi: Sizler gerçek Kozuki olarak yaşamalısınız...!!! Ve kimse tarafından farkedilmeden bir Kozuki olarak ölmelisiniz. Bu size bu önemli aşamada verilen büyük rol!! Bunu başarabilir misiniz?
---------------------------------------------------------------------------------

Luffy: When you’re on the sea, you fight pirates!!!

Luffy: Denizlerde olduğun zaman, korsanlarla savaşırsın!!!

------------------------------------------------------------------------------

Kanjuro'nun gerçek ismi Kantan Kurozumi.

Hiyori: Witching Hour-san, I got some money, so....!!
Denjiro: you’re pushing yourself again...alright, I will scatter them in Ebisu town
Denjiro: Please carry some blood in your kimono every day. Orochi has completely fallen in love with you, not knowing that you’re lord Oden’s daughter....it must be hard for you!!
If something happens we’ll separate “Komurasaki” from Orochi with “death”
—Just a little longer, it’ll be fine...just a little longer till...20 years!!

Hiyori: Witching Hour-san, I got some money, so....!!
Denjiro: you’re pushing yourself again...alright, I will scatter them in Ebisu town
Denjiro: Please carry some blood in your kimono every day. Orochi has completely fallen in love with you, not knowing that you’re lord Oden’s daughter....it must be hard for you!!
If something happens we’ll separate “Komurasaki” from Orochi with “death”
—Just a little longer, it’ll be fine...just a little longer till...20 years!!
Hiyori: Cadı Saati-san, Birazcık para kazandım, yani....!!!
Denjiro: Tekrardan kendine çok yükleniyorsun.. tamam, Ebisu kasabasında onları dağıtacağım.
Denjiro: Lütfen her gün kimononuzda birazcık kan saklayın. Orochi kesinlikle size aşık, sizin Lord Oden'in kızı olduğunu bilmeden.... bu sizin için zor olmalı!!
Eğer bir şey olursa , Komurasaki'yi Orochi'den ölümle ayıracağız.
-- Sadece birazcık daha, ve her şey iyi olacak.. sadece birazcık taki 20 yıl sonrasına kadar!!!

???: To think a ship just cam from under the ocean!!!
Scabbards: Uwaaa!!!!
Law: You underestimated a Yonkou? too much you fools!!!
???: What?! You are?!
*Boom!!!*
Beast Pirates: This time an attack came from behind!!!
Kid: There were a stupid amount of ships and samurai gathered by the harbor over there but what the hell is that?! I was legit almost about to sink them all for getting in my way!!!!

Raizou: Then the one here is...
Kanjuro: *Fades*
Scabbards: ???
Inu: Seems like the Kanjuro that we all knew was just a drawing
Kanjuro: *Smirks*
Nami: I can't believe you guys...to think you can keep dozing off in his kind of situation.
???: Oh! is the ship fixed already?!
Luffy: Oooo! The "me" that has ate, slept and woke up!!! is the my strongest "me"!!!!
Kanjuro: What is that?
Luffy?: Fire~!!!!
Luffy: Sorry, we are a little late...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık