Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La oğlum herhalde abartıyorum onu derken. Bu çocuk güçlenince geri döneceğim demedi mi? Dedi. Döndü mü? Hayır. Oradayken sorunu çözmeye kalktı mı? Hayır, peki neden çözmedi de kalktı gitti?
Luffy'i ima etmedin mi sen o lafla? Ben Luffy kaçmıyor mu diyeceğim sanıyorsun dkfkkfkf
Görmek lazım, bence abartıyorsun :bilmem:

Üye silindi 1004

Yaşlı Nine pohh yoluna gitti.

Orochi net en karaktersiz adamdır. Nineni öldürmüş adam. Sen hiçbir şey yokmuş gibi devam ediyon.

Bence Dedega karşı koymuştur , Kaido onu da öldürmüştür.
Nineyle nereye kadar? Wano'nun gayri safi milli hasılası belli. Ömrü boyumca yatıp Orochi'ye bi kere faydası dokunmuş sonra emekli maaşına çökmüş. Kaido'ya helal olsun sosyal parazitlere izin vermiyor. Orochi de esaslı adammış. Vatan meselesini ailesinin önünde tutuyor. :hhh:

Kitabelerde kehanet yazar, Naruto'da da Uchiha tabletinde yazıyordu. :/ Bari Oda uymasaydı bu Japonların seçilmiş kişi fetişine.
Seçilmiş kişi fetişi japonlara has bir olay değil her dinde ve her mitte seçilmiş bir kişi muhakkak vardır. Mesih, Mehdi beklentisi semavi kitaplarda da mevcuttur. Hollywood filmlerinin özellikle bilim kurgu ve fantastik yapımlarda çokça karşılaşılan bir durum.

Öldürdüyse iyi yapmış.Şu zamana kadar yaşasaydı ve Zoro'yu Kyoshiro yerine bariyer durdursaydı siteyi başımıza yıkardınız herhalde tüm Luffy fanları olarak.:hhh::fool:
Küçük hesaplar artık Zoro fanlarının işi. Oden bile Kaido'ya guclen demiş yoksa ayvayı yiyeceksin diye uyarmış. Luffy bu arc iki Yonkou'yu da indirir.

Nineyle nereye kadar? Wano'nun gayri safi milli hasılası belli. Ömrü boyumca yatıp Orochi'ye bi kere faydası dokunmuş sonra emekli maaşına çökmüş. Kaido'ya helal olsun sosyal parazitlere izin vermiyor. Orochi de esaslı adammış. Vatan meselesini ailesinin önünde tutuyor. :hhh:
Dedeganın Kaido'ya karşı koyuşunu görmek isterdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık