Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fb nin bitmesine cok sevindim ama aklima takilan bir kac nokta var. Biz bu fb leri ne icin izledik normalde normalde bu tip olaylar birilerinin agzından anlatilirdi bizim tayfaya burda ki fb ker odenin agzindan anlatiliyor ama kim okuyor bunlari bence bunları bir sekilde birileri luffy'e ve tayfaya okuyor yada anlatiyor cunku artik buyuk savas basliyor gibi biliyoruz ki Luffy arc in son savasina gitmeden once olaylarin arkasinda ki sebebi ogrenmis ve kotu adama buyuk bir kin duyarak savasmaya gidiyor burda daha Luffy, Kaido ve Oden hakkindaki meseleleri bilmiyor bence bunu bir sekilde ogrendi ve son savasta Oden'in intikamini almak icin bir öfke ile gidecek. Umarim savas bir anca baslar ben herkesin wano ya gelmesini bekliyor hasir sapka filosu, jinbe vs. Cok buyuk bir MF kadar buyuk bir savas tuylerimi diken diken ediyor.
Yaklaşıyor yaklaşmakta olan :a:

Oden çok boş yapmış la! Şimdi Beyazbıyık istese Kaidoyu deşemeyecek miydi?

Bu ''beni beni Bihterini'' kıvamındaki konuşmaları gelen yanlış bir spoiler olarak görmek istiyorum.
Wanonun kurtuluşu için wanodan birini kastetmiş olabilir. Yoksa Kaido 7 kere yenilmiş zaten.

Yalnız şöyle bir çelişki var. Oden o mektuba '' eğer Kaido'yu ben yenemezsem denizlerde Edward Newgate diye bir korsan var her şeyi ona anlat wanoyu ancak o kurtarabilir '' diyebilirdi.

İşin altında farklı bir durum var

Ohaaa çabuk kendini banla terbiyesiz adam!!!

Ohaaa burası hollanda değil kardeşim, burası Türkiye Kendine gel! Bunuda banlayın lütfen.

Ohaaa ahlak falan kalmamış, hikayeli anlatıma destek veriliyor resmen! Bunuda banlayın lütfen.

Ohaaa Çoluğu çocuğu artık bu siteden uzak tutmak lazım. Töbeler olsun! Bir banda buraya lütfen.
:artiz:

Spoiler okurker arkada Haluk levent çalması iyice duygulandırdı. Büyüksün Oden büyüksün ve güçsüz tarafı değilsin Toki

Oden, 20 yıl sonrasından bahsederken Roger'ın da dediği gibi gelecekteki Joy Boy'dan yani en yakın tahmin Luffygilden bahsediyor olmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık