Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama neden bitti işte? Çok yararlı olabilirdi o ve meyvesi Wano'ya.
Meyvesi çok epik Toki’nin o yüzden Oda çok uğraşmamak için çıkarmıştır aradan, birde etkileyici bir dram olsun işte; Oden yoksa bende yokum gibi. Asıl soru Toki’nin meyvesi günümüzde birinde çıkacak mı acaba.
kumar oynamış bence odene güvenerek bu süreçte kızını veya momo'nun hayatta kalıcağnı nerden biliyodu gelecekte olanları oden söylemiş kendi görmemiş.
Kumar illa ki var zaten. Momo’yu geleceğe yollayıp, Hiyori’yi başaramazlarsa soyumuzu devam ettirsin diye yollamıyor. Aslında her türlü kendisi de gidebilirdi kızı ile beraber ama işte Oden ölünce bende ölürüm gerisi de size kalmış olayı olmuş. Oden sadece 20 yıl sonra birinin/birilerinin geleceğini söylüyor.

Aslında Kaido ve Oden arasında yasak aşk vardı.

Orochi'nin Wano'yu yok etmek dışında bir görevi daha vardı. Orochi tüm ülkenin Tinder app'i gibi bir adamdı. Oden'le Kaido'yu birbirlerine eşledi. Sarayda ilk defa bir araya geldiklerinde iki tarafta ne yapacağını şaşırmıştı. Orochi ortaya çıkan cinsel gerilimden dolayı kendini bariyerin arkasına atıverdi. Öyle bir gerilim yaşandı yani.

Kaido'yla Oden'in ağzından birebir yazıyorum yaşananları.

Oden: Ama senin sakalın yok???
Kaido: Ne olmuş yani sakalım yoksa?
Oden: Ben senelerce Roger ve Edward'la gezdim oğlum! Sırma gibiydiler sırma!!
Kaido: Bana beş yıl ver sana sakalın kralını bırakayım. Edward'la Roger'ı unutturcam sana.
Kaido: Beş yıl boyunca dans et tabii. Sen dans ettikçe gürleşsin sakallarım.

Tabi Wano halkı maço ve ataerkil bir toplum olduğundan Kaido ve Oden'in ilişkisini sindiremedi. Oden, Kaido için kendini feda etti. Kaido neden alkolik oldu sanıyorsunuz?
Oden : Parmak uçlarınla tutma, bana sahip çık...
Kaido: Üzgünüm.......

FB'ler çok keyifli.. ama ana konununda ilerlemesini dört-gözle bekliyorum.
Kaido birebir de doğru şekillerde Oden ile kapışsaymış, olaylar farklı olurmuş.

Oden adamdır.

Üye silindi 5781

Aslında Kaido ve Oden arasında yasak aşk vardı.

Orochi'nin Wano'yu yok etmek dışında bir görevi daha vardı. Orochi tüm ülkenin Tinder app'i gibi bir adamdı. Oden'le Kaido'yu birbirlerine eşledi. Sarayda ilk defa bir araya geldiklerinde iki tarafta ne yapacağını şaşırmıştı. Orochi ortaya çıkan cinsel gerilimden dolayı kendini bariyerin arkasına atıverdi. Öyle bir gerilim yaşandı yani.

Kaido'yla Oden'in ağzından birebir yazıyorum yaşananları.

Oden: Ama senin sakalın yok???
Kaido: Ne olmuş yani sakalım yoksa?
Oden: Ben senelerce Roger ve Edward'la gezdim oğlum! Sırma gibiydiler sırma!!
Kaido: Bana beş yıl ver sana sakalın kralını bırakayım. Edward'la Roger'ı unutturcam sana.
Kaido: Beş yıl boyunca dans et tabii. Sen dans ettikçe gürleşsin sakallarım.

Tabi Wano halkı maço ve ataerkil bir toplum olduğundan Kaido ve Oden'in ilişkisini sindiremedi. Oden, Kaido için kendini feda etti. Kaido neden alkolik oldu sanıyorsunuz?
Biri zengin digeri fakir olsa şu an Fox TV'de diziydi bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık