Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden'in ellerinin durusu Luffy'nin G4'teki duruşuna benziyor.:D

Oden harbi adamdı. Bizimkilerin niye ağladığı belli oldu.

Üye silindi 1004

Oda bomboş bir adam ama, bu işi iyi beceriyor.

- Ağlayan Law'ı mutelayarak ölmek.
- Suyun içinden gözüken D harfi gülüşü.

Akılda kalacak sahneler çizmeyi hala beceriyor.

Resimlere bakmak bile çok duygulandırdı. Iyisiyle kötüsüyle Oden çok sevdiğim bir karakterdi. Ona veda etmek sandığımdan daha zor oldu. :( Kazanın içindeki sahne mükemmel çizilmişti kocaman bir "D" ile kaybettik Oden-sama'yi.
Dokuz kın'ın gözyaşlarını gördükten sonra aralarindan birinin hain olmasi imkansız geliyor artık.
Bu arada Shinobu harika bir kadın hayran bıraktı.

Çarkı o belirliyor zaten. Pek doğru bir örnek olmadı bence.
Baya sözünün eriymiş.
Evet doğru iyi örnek olmamış :D. Ama insan o kadar güçlenmiş karakterlerden bu kadar dümbüklük çakallık yapmasını beklemiyor. Hadi Teach babalıktan korkuyordu sinsi sinsi takılmak zorundaydı gücü yetmezdi ama bu adamlar serinin zirveleri böyle katakullilere ihtiyaçları olmamaları lazım.

Üye silindi 1004

Şu kepçe kulaklı Ninja John Sins'i umarım bizimkiler döver başkasına yar etmezler. Sanji ayakkabılarını ağzının içine soksun. Kraldan daha kralcı keltoş.

Evet doğru iyi örnek olmamış :D. Ama insan o kadar güçlenmiş karakterlerden bu kadar dümbüklük çakallık yapmasını beklemiyor. Hadi Teach babalıktan korkuyordu sinsi sinsi takılmak zorundaydı gücü yetmezdi ama bu adamlar serinin zirveleri böyle katakullilere ihtiyaçları olmamaları lazım.
20 yıl öncesinde çok zirve değil bence Kaido. Hoş şuan da söz verse tutmaz kişilik meselesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık