Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972: Adım Oden! Ve Ben Haşlanmak İçin Doğdum!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    288
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu FB'nin bitmesine ihtimal vermiyorum, diğer bölüm Toki gerçeklerini öğreneceğiz.Tahminimce Toki'nin geldiği zamanı öğreneceğiz, Joy Boy'un zamanından geldiğini tahmin ediyorum ve haftaya kayıp yüzyıldan bir şeyler çıtlatmasını bekliyorum. Çokta önemli olmayan ama Lütfü'ye saçma bir power up sağlayacak bir şey.

Umarım çeviri yanlıştır bu hikaye gelecekte devam edecek gibisinden yazılmıştır. Biterse de Toki yaşıyor demektir ama kızını bırakıp geleceğe gitmesi zor gözüküyor.Değişik durumlar.

Son düzenleme:
Luffy Kaido yu indirirse bir zaman atlaması şart olacak bence. En büyük ödülü olanı indiriyorsun sonuçta. Ama bir atlama olmayacağını söylüyor Oda.

Oden'in adamlara inanmasına aptallık denmiş fakat Orochi o süreçte zaten milleti esir almış. Oden'in belki de başka çaresi yoktu.

BigMom çevirdiği çark gibi bir kadın kime faydası olacağı belli değil.

Magma kadar değil öyleyse ama yarı sıcaklığında Mera Mera meyvesinden biraz üstte galiba ona 1 saat sürekli maruz kalmak gibi.Akainu birde direk magma soğumadan yapıyor bazı saldırılarını.Doğrudan kendi kolunu kullandığı saldırılar öyle.Ace öldürdüğü ve Coby’e vurduğu saldırı.Bedenden kopmuyor ki soğusun.Meyvesi cidden tehlikeli.
Babalık haki kullanamıyor deyince millet H. Haki o diyorlardı, adam haki kullanamıyormuş direkt üzücü :(
O iş Oda’nın işgüzarlığı.Saldırı yaparken b.haki kullanıyor savunma yaparken kullanmıyor gibiydi böyle bir saçmalık var serisini eğip büken mangaka. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık