Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968: Oden’in Geri Dönüşü

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    160
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu çeviri işi büyük sıkıntı. Deseler ki hepsi topluca bir hafta geç gelecek... Tamam derim. Ancak bir gün spoiler geliyor, ertesi gün Korecesi geliyor, onun bir gün ertesi derme çatma bir çeviri geliyor, epey zaman sonra da normal çevirisi geliyor. Böyle dağınık olunca insanın hevesi kırılıyor.

Daha bu fb 2 3 bölün sürer Rogerden dolayı güzel fb ama sıkıldım, kısır döngü oldu fb çok mantık hatası var. Luffyler ne yapıyordu onu unuttum.

Çok güzel bölümdü. Viz çevirisi gelince tekrar okumaktan büyük keyif alacağım.

Ayrıca bu Japon mangalarında en nefret ettiğim şey reenkarnasyondur. Bu adamlar çok güzel hikayeler bulabiliyorken neden bir türlü reenkarnasyon saçmalığından vazgeçemiyorlar? Okuyucuyu soğutan bir şey olduğunu bilmiyorlar mı ki?

Neyse umarım reenkarnasyon safsatası değildir Joy Boy da ben bu hikayeyi mutlu mesut okurum.

Bu kadar uzun fb koymak hiç mantıklı değil aslında şuan ana hikayeden okuyucu tamamen kopmuş durumda.Eğer sahilde kaybolmalarını bu fbdeki bazı olaylara bağlamayacaksa tabii

Odeni gelecek bölüm kim durduracak diye anket konusu açın bari. Adaylar kyoshiro, kaido, kaido komutanlarından birisi. Gerçi bu canavar odeni anca kaido durdurur gibi de kaidonun orada ne işi var.

:artiz:
Şimdi laf etmiyim diyorum da şu sayıda Oden'e sövmemek olur mu yahu?
Kinemon gayet güzel karşılamış bunu. "Walking Human Garbage"
Sen pozisyonunu terk edip, sorumluluklarından kaç. Bilmem kaç sene Daimyo'su olduğun insanlar ne yer ne içer, ne yapar, nasıl yapar umursama.
Hasta karın, kendini paralasın senin itibarını korusun.
Sonra vay efendim Orochi, ülkeyi ne hale getirmiş, gidip hesap soram. Hem de herkes sana "dur yapma" derken.
Sonuç; Sadece kendi değil karısının ve çocuklarının ölümüne sebep ol. Karının senin itibarın için verdiği emek çöp olsun.
Allah'tan Toki gene kurtardı çocukları da :artiz:
Gerçi Toki de bi tek Momonosuke'yi ve 9 kının 4ünü kurtardıydı. Hiyori'yi Kawamatsu şansa kurtarabildiydi. :artiz:

Neyse bütün sayı Oden'in rezilliklerinden ibaret değildi biraz da diğer konuları konuşmalı.
Marine, Chiffon'u mu kaçırdı şimdi. Arkadaki ayakta duran tip kim?
Herkesin güldüğü fıkraya neden Shanks ağlıyor acaba? Ne anladı? Bu önemli bir detay bence.
Korsan Kralı'nın gemisindeki ayrılıklarda kimsenin ağlamaması olayı çok erkekçeydi. Gözlerinden ve burunlarından akan sümükler hepimizi gururlandırdı. :alkis:
Oden'in Whitey-chan'a tek kelime etmeden Wano'ya dönmesi de ayrıca büyük adamlıktı. :artiz:
Konu gene niye buna geldi? Ben kapattıydım bunu.

Neyse başka ne vardı?
Heh! Hastalığının son evresindeki Roger, teslim olmadan önce kandıracak genç bir kız bulup, ölmesi için bir çocuk doğurması için kandırmaya gidiyordu en son.
Önümüzdeki bölüm Rouge'un bahtsız hikayesini okuruz herhalde. :ühü:

Bu kadar uzun fb koymak hiç mantıklı değil aslında şuan ana hikayeden okuyucu tamamen kopmuş durumda.Eğer sahilde kaybolmalarını bu fbdeki bazı olaylara bağlamayacaksa tabii
drama ekmektir. belki burdan sonra perdeyi kapatabilir yada dediğin gibi günümüze bizimkilerin düştüğü duruma bağlar :S Hatta belki de Luffy'nin doğumuna tanıklık edebiliriz :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık