Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger gibi bi adamın diz çökmesi cidden takdire şayan o sahneyi görünce adama olan saygım arttı. Adam cidden birşeyler yapmak için uğraşmış. Gerçekten güzel bölümdü. Dövüş kısımları azdı ama bu saatten sonra Roger ve Wb'nin denkliği kesin benim için.

Roger o boşlukta ne anlattıysa Oden küçük dilini yutmuş tekrardan. Korsanlar Kralı olmak istiyorum gibi birşey olmadı sonuç olarak. Babalık bilge bir adam değilde tam bir aile babası olmuş anlaşılan. Ona çok boş gelmiş anlattıkları. Tabi reis ölüm döşeğinde Rogera hak verdi orası ayrı

Roger o boşlukta ne anlattıysa Oden küçük dilini yutmuş tekrardan. Korsanlar Kralı olmak istiyorum gibi birşey olmadı sonuç olarak. Babalık bilge bir adam değilde tam bir aile babası olmuş anlaşılan. Ona çok boş gelmiş anlattıkları. Tabi reis ölüm döşeğinde Rogera hak verdi orası ayrı
Yanlış hatırlamıyorsam Ace Luffy Sabo flashbacklerinde de Ace hayalini söylerken bir boşluk oluyordu ve Luffyler Ace’in söylediğine şaşırıyordu.

Zamanında Zoro'ya bu konuda saldıranlar hariç herkesin hoşuna gitmiştir o sahne.
Benim aklıma Luffy'nin, Hancock karşısında ve Duval Adasında Nami için dize kapanışı geldi. Bir duygulanmadım değil.:D

Bölüm duygusal açıdan çok doyurucu. WB'nin sözleri de şahane.

Geriye kalan tek soru WB, Oden'in intikamı için işe koyulmuş mu koyulmamış mı?

Müthiş bölüm yahu! Her sahnesine, her cümlesine çokça yorum yazılabilir. Şaka maka One Piece bitiyor.

Babalık zaten gözümde serinin en ağır karakteri idi. Adam ağırlığına ağırlık katarak devam ediyor. Ne yüce bir şahsiyetsin sen. ''Erzakları geri verin ahmaklar!''

Poneglyphleri yazmayı vesaire her şeyi duymaya bağlıyorduk, rayleigh'in söyleminden öyle anlaşılmıştı. Şimdi o gücün işlevi ne olacak merak konusu.

Sonuç olarak önemli olanların hepsi raftelde, neyi duyup bulacak ve Robine tercüme ettirecek ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık