Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2009 yılından beri üyeliğim var takip ediyorum. Bu kadar duygu yoğunluğu yaşayıp, foruma yorum bırakma isteği hissetmemiştim. Çok güzel bölüm

Muhteşem ötesi bir bölümdü.
Roger güzel geçirmiş Oden'e. :hhh: Ancak Oden de tam bir hayvan olduğu için, Yonkou üstü seviyede bir adamdan yediği saldırıdan sonra koşarak dövüşe geri geliyor. Artık Oden'in seviyesine ne dersiniz bilmem ama sağ kollardan üstün olduğu kesin.
Sonra zaten araya Baba girmiş. Silahlarının bile birbirine değmemesinden, Yonkou üstü karakterlerin dövüşü olduğunu anlıyoruz. One Piece tarihindeki en büyük çarpışma buydu. :respect:
Baba beni çok duygulandırdı bu bölümde. :ühü:@Smoker Daha da hayran oldum Baba'ya.
Biz kardeş değil miyiz? :agla:
Oden karşılığında aldıkları erzakları bile geri veriyor. Sırf Oden ve ailesi aç kalmasınlar diye...

Beyazsakal, bu denizlerdeki en büyük adamdır. :respect:

Bu arada, Beyazsakal'ın meyvesinin olduğunu da göstermiş Oda:
Sırf öfkelendi diye olana bakın.

Kozuki Hanesi'nin, Antik Krallık ile arasındaki bağı merak ediyorum. Bu yolculuğun sonunda, çok büyük şeyler öğreneceğiz gibi.

Şu güj dengesini daha iyi kurabilirdin Oda.... Roger'ı ırz düşmanı, aşağılık bir it olarak görmeyi çok isterdim.

Yalnız ciddi ciddi Rayleigh ve Gaban, Oden'e birlikte saldıracaklarmış. Bu durum ya Oden'in gücünü uçurur ya da Rayleigh ve Gaban için hayal kırıklığı yaratır. Bence ikisi birden maalesef. :/

Roger Oden'i tayfasina katmak istiyor bastan beri oldurmek degil. O saldiridan guc kistasi yapmak cok da anlamli degil bence. Adama hangi elin yaman oldugunu gostermis sadece

Ojayi diyorum gerçekten Baba karakter olduğunu bir kez daha gösterdi Adamsın Şirohige:sapkali:Bölüm mükemmel ötesiydi :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık