Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 965: Kurozumi Hanesi'nin Komplosu

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Okumaya doymadım.

Kullanılan: 146 73.7%
  • Okuyup geçtim.

Kullanılan: 44 22.2%
  • Okuduğuma pişmanım.

Kullanılan: 8 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm aşırı iyi. Çizer'in seriyi hızlandırması hem korkutuyor hem sevindiriyor. Umarım çizgiyi bozmadan devam eder.

Bölüm hakkında konuşulacak pek bir şey yok. Taklit meyvesinin eski kullanıcısı Orochi'yi sağlam yerden vurarak komplo düzenliyor ve başarılı oluyor. Tabi bu planın başarılı olmasında Oden'in Wano'dan ayrılmasının da etkisi çok büyük. Olayların nasıl geliştiğini az buçuk tahmin edebiliyorum. Orochi Oden'in serüveni bitene kadar büyük bir güç toplamış ve Wano'da kendi otoritesini kurmuş. Asıl kafamı kurcalayan nokta Kaido bu olay örgüsünün hangi zaman çizelgesinde. Oden Wano'ya gelmeden önce mi? yoksa geldikten sonra mı? Oden Wano'da değilken Kaido ve Orochi arasında bir ittifak olmuş gibi... Gerçi pek bir önemi yok ama neyse. Orochi şuan ki meyvesini de o cadı'dan almış.

Toki ailesinin Wanolu olması dışında hiç bir şey bilmiyormuş, yerseniz tabi. Boş yüzyıla yakın bir zamanda doğan ve şuan ki geleceğe yolculuk eden bir kadının tek amacı Oden'e veliaht doğurmak değildir diye tahmin ediyorum. Yüksek ihtimal uzak geçmiş ile ilgili bir gizemi açıklarken yeni bir gizem yaratmak için bu kadını yarattı. Seni sinsi Oda. :mincika:

WB'nin savaştan uzak durması yanlış intiba kazandırmış gibi. Söylediği şeyler hep "ailem, ailem" Yani adamın derdi ailesini korumak ve tehlikelerden uzak tutmak. İt dalaşında falan değil diye adamı itin şeyine sokup çıkarmışlar te allam.

Bülteni Roger ile sonlandıralım. Oda sonunda öyle bir şey çizdi ki; serinin temel temalarından biri olan Korsanlar Kralı'nın ağırlığını hissettim. Eminim herkes hissetmiştir. Roger karakter olarak Luffy'e pek benzemiyor sanki. Ben Ace'in biraz daha ciddi ve sinirli hali gibi şey ettim ama. Epey güzel çizilmiş, kakkoi! Umarım bizim oğlanda pack falan yapar sonra pelerin takar sonra da tayfasına bir çeki düzen verir. inş inş.

hadi iyi geceler, varın gidin yataklarınıza.

Bu roger'ın dövdüğü denizci saç şekline ve burnuna bakarsak one piece film z'deki zephyr muhtemelen.
Zephyr garp sengoku ayarı adam o değil.

Tahminen bu bölüm oden katılıcak roger'a.
Vs. olurmu bilmiyorum ama fazla üstünde durmaya bilir oda. Şöyle geçiş bölümü tarzında olur bence ve orochi de nüfuzunu artırır yavaş yavaş.

Merak ettiğim kaido'nun ayağı wanoya nasıl ve ne zaman düşüyor. Oden tekrar wanoya vardıktan önce mi sonra mı kaido wanoya geliyor?

Çok iyi bölümdü. Roger'ın ben aslında böyle biri olmadığını ve bunu yapmasının bir sebebi olduğunu düşünüyorum. Kaç yıldır takip ediyorum bu seriyi, içinde insanlık olan karakterler daha güçlü. Kötü, fena olanlar bir yere kadar güçlü oluyorlar. Bu sebeple Roger'ın içinde hala bir parça iyilik olduğunu düşünüyorum.

Çok iyi bölümdü. Roger'ın ben aslında böyle biri olmadığını ve bunu yapmasının bir sebebi olduğunu düşünüyorum. Kaç yıldır takip ediyorum bu seriyi, içinde insanlık olan karakterler daha güçlü. Kötü, fena olanlar bir yere kadar güçlü oluyorlar. Bu sebeple Roger'ın içinde hala bir parça iyilik olduğunu düşünüyorum.
Vardır elbet olmasa reyleigh takip etmezdi. Sadece luffy'e bu konuda benzemiyor. luffy yener ve yendiğiyle kalırdı.

Roger / Rayleigh

WB / Oden

ikilileri arasındaki paralel;

-Roger deli dolu, ne yapacağı belli olmayan, ne gördüyse atlayan, savaştan geri durmayan bir karakter. (Sengoku ile Garp'ı çağırın diyerek denizci dövmesi, WB'yi duyunca üzerine gitmek istemesi.)
-Rayleigh daha oturaklı, adımlarını dikkatle atan, ve kafası çalışan bir karakter. (Roger'ı daha az önce bir dövüşü bitirdik diye uyarması.)

-Oden deli dolu, ne yapacağı belli olmayan, ne gördüyse atlayan, savaştan geri durmayan bir karakter. (WB ile dövüşürken gülmesi, denizcilerle dövüşelim demesi, her gördüğü şeyin düşünmeden peşinden koşması)
-WB daha oturaklı, adımlarını dikkatle atan, ve kafası çalışan bir karakter. (denizci gemisine karşı geri çekilmesi, Oden ile dövüşmeden önce bu iyi gözükmüyor demesi.)

Bu ikililer birbirleri ile fena çarpışacak gibi duruyor.

Vardır elbet olmasa reyleigh takip etmezdi. Sadece luffy'e bu konuda benzemiyor. luffy yener ve yendiğiyle kalırdı.
Orası belli olmaz. Belki de bu gördüğümüz kareden önce Roger, Dünya Hükümeti'nin ne haltlar karıştırdığını ve D.'nin ne olduğunu ve tarihteki yerini öğrenmiştir. Bu sebeple Denizciler'e ayrı bir kin besliyor olabilir. Yani Roger da aslında Luffy gibi yendiğiyle kalan bir insandı belki de. Ama gerçekleri öğrenince değişmiş olabilir.

Bakalım umarım Oda bu sorularımıza cevap verir.

Orası belli olmaz. Belki de bu gördüğümüz kareden önce Roger, Dünya Hükümeti'nin ne haltlar karıştırdığını ve D.'nin ne olduğunu ve tarihteki yerini öğrenmiştir. Bu sebeple Denizciler'e ayrı bir kin besliyor olabilir. Yani Roger da aslında Luffy gibi yendiğiyle kalan bir insandı belki de. Ama gerçekleri öğrenince değişmiş olabilir.

Bakalım umarım Oda bu sorularımıza cevap verir.
D. olayını sonradan öğrenmiştir Roger raftel ve oden ile. Malum oden phoneleri okuyup yazabiliyor. Garezi vardır belki ama ondan olmasa gerek.

Akainu reis adamdır.Hükümete tavrını koyan biri. Zaten Shiciler kalktı ve tahminen son savaş luffy'ler vs. hükümet olma ihtimali olduğu dan( malum D.ler, kayıp yüzyıl ve tarihleri, hükümet ve tenriyubitolar)
en sonunda hükümet de kalkar muhtemelen ve sonunda dünya özgürlüğe kavuşur. Gerçi o zaman korsanlığın artık bir amacı kalmaz.

Artık One piece yok çünkü ne olduğu ortaya çıkıcak, sır yok güç yarışı yok, yonkou yok, düşününce gerçekten barışçıl ortam geliyor gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık