Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 965: Kurozumi Hanesi'nin Komplosu

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Okumaya doymadım.

Kullanılan: 146 73.7%
  • Okuyup geçtim.

Kullanılan: 44 22.2%
  • Okuduğuma pişmanım.

Kullanılan: 8 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ark sonrası Luffy de bir kılıç taşımaya başlar artık. Büyük korsanların hepsi kılıç ustası çıktı. Yalnız Bugi nasıl bir bug ki ölmemiş ama yine de zayıf kalmış. Çünkü kılıç ustalarının doğal düşmanı adam. Kılıç önemli bir unsur.
Yakışır.

O değil de beyler dünyanın 12lileri 21lik leri ve 50liklerinin hepsinin Wanodan çıkma ihtimaline ne dersiniz? O Wanolu demircinin bunları bilmesini de açıklar.

955. bölümde, eğer Zoro kılıcı karartırsa sınıf atlayabileceğini söyledi.

O zaman bir kılıcı kara kılıç yapmak onun derecesini arttırıyor. Başka etmenler de var mı peki derece arttırmak için? O zaman enma kara kılıç olursa 12lik mi olacak? 12 lik olursa 21lik ten biri mi düşecek 13. Mü olacak ?

Orada en güçlü derken sınıfına atıf yapıyor olabilir mi acaba? Kesin emin miyiz kılıcın kendisinden bahsettiğinden? Yani en iyi 12 kılıç aynı seviyede ise hepsi en güçlü kılıçtır doğal olarak.
Yok. Kılıcın kendisi direkt en güçlü kılıç. En iyi 12 kılıç demek hepsi aynı seviyede demek değil. Mesela dünyanın en pahalı 12 kılıcı gibi düşün. Hepsinin fiyatı farklı ama yoru en pahalısı.

Ne kılıç mevzusu dönmüş arkadaş. Zoro bu arc sonu enma ve diğerini yanına alır mı?
Yoksa sadece enmayı alır diğeri momo'da mı kalır?

Veya o en ünlü demircilerden olan herif buna özel bir kılıç yapar mı?

Ne kılıç mevzusu dönmüş arkadaş. Zoro bu arc sonu enma ve diğerini yanına alır mı?
Yoksa sadece enmayı alır diğeri momo'da mı kalır?

Veya o en ünlü demircilerden olan herif buna özel bir kılıç yapar mı?
Bende bunları düşünüyordum ama Zoro sandai kitetsu'dan vazgeçmez ya. Vazgeçmemeli yani ilk alırken bile bir bağ oluştu, kader onları biraraya getirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık