Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 965: Kurozumi Hanesi'nin Komplosu

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Okumaya doymadım.

Kullanılan: 146 73.7%
  • Okuyup geçtim.

Kullanılan: 44 22.2%
  • Okuduğuma pişmanım.

Kullanılan: 8 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaov sevme oramı buramı.
:hhh:
Bana bu cevabı verdirttiğin için teşekkür ederim. İlk duyduğumdan beri kullanabileceğim bir yerin çıkmasını bekliyordum. :fool:

İnsanların kuyusunu kazmak derken yaptığını ahlaklı bulmuyorum tabi. Ama monarşi de iyi bir şey değil kardeş. Hele ki tek yaptığı sağda solda sürtmek olan birini sırf kralın oğlu diye kral yapmak.
Orochi saray entrikası denen oyunların envai çeşidini uygulamış. Olayı politika olarak bakacak olursak adamı eleştirebileceğim hiçbir şeyi yok.
En dipten en tepeye tırnağıyla kazıya kazıya gelmiş. Yıllarca oyun çevirmiş beklemiş falan. Oldukça kurnaz adam. Şanslı da belli. Bu yaptıklarıyla Oden'den daha fazla hak ediyor o koltuğu.
He kalkıp ahlaklıdır, iyidir diyecek değilim. Bunlar benim için önemli kriterler ama o kriterlere baktığımda Oden'in de pek matah olduğunu söyleyemem. Bu durumda her ikisini de diğer kriterlere göre kıyaslıyorum.
Ve Orochi açık ara farkla önde gidiyor.
Sevmiyorum. :flaugh:
Monarşi diyorsun, sırf oğlu diye diyorsun da; hatırlarsan, az kaldı Yasue olacaktı shogun. Dağ Tanrısı'nı kim halletti, Kuri'yi kim adam etti? Wano'ya faydalı işleri yapan kişi asıl Oden. Orochi ne yapmış entrikadan, hainlikten başka? Hürrem Sultan gibi adam resmen. Safi zarar. Ülkeyi Kaido'ya peşkeş çekmiş bir tip. Bu adam savunulur mu ya? Sülalesi ne ki, kendi ne olsun? Bir inattır tutturdun, gidiyorsun. Hayırlısı bakalım. :D
Wano'da saç renkleri çok farklı ve değişik. Zoro da yeşil saçlı.
Aynen. Bir de, Ushimaru'nun saçı beyaz görünümlü şu an. Aynı Zoro gibi. Sarı-yeşil gibi bir renk çıkabilir yani. Yeşil olacak gibi.

Ya siz nasıl kafalar yaşıyorsunuz anlamıyorum cidden. :D:D:D:

Ulan Roger öldükten sonra üzerinden 20 sene geçmiş hala adamın ödülüne ulaşamamış herif. Gelmiş birde gerçek tarihi öğrenseydi şöyle olurdu böyle olurdu diye kendinizi avutuyorsunuz. Cidden siz olmasanız forumda bize malzeme çıkmayacak. :D:D:D::D:D
Wb 20 yıl boyunca çiftçilik yapmış.......

Sevmiyorum. :flaugh:
Monarşi diyorsun, sırf oğlu diye diyorsun da; hatırlarsan, az kaldı Yasue olacaktı shogun. Dağ Tanrısı'nı kim halletti, Kuri'yi kim adam etti? Wano'ya faydalı işleri yapan kişi asıl Oden. Orochi ne yapmış entrikadan, hainlikten başka? Hürrem Sultan gibi adam resmen. Safi zarar. Ülkeyi Kaido'ya peşkeş çekmiş bir tip. Bu adam savunulur mu ya? Sülalesi ne ki, kendi ne olsun? Bir inattır tutturdun, gidiyorsun. Hayırlısı bakalım. :D
Doffy, Croco, Orochi, Teach gibi isimler hep okuyucunun favorisi olmuştur :gamyon:

Kaptan Bege bir iş yapacaksan sadece yap düsturundan yola çıkan kişiliği nedeniyle düşmüş ülke Dressrosa'yı bir felaketten ve hatta yok olmaktan kurtardı ama kimselere duyurmadı. Biliyorsunuz canlı yayın ile tüm ülke halkının gözüne sokarak yapanlar var bu işi. Hayatlar üzerine oynanan kan ve şiddet dolu oyunları bir tv şovuna dönüştürenler var. İşte bu yüzden Kaptan Bege gönlü ve kendi büyük bir adam. Sadece ailesi tarafından sevilmek ve saygı görmek ona yeter. Bir de biricik baldızını bulsa tam olacak.

Demek ki fark etmiş. :D
Biraz şakayla karışık yazıyor herhalde ya. @01746 Ro shi nan te değil mi? Sana Oden'i sevdirelim artık, inat etme. :gamyon:
Hehehehe... :fool:
Hani cidden neden böyle oldu ben de anlamadım. Ben kılıçsever insanım aslında. Kılıç kullanan insanları genel olarak severim.
Oden ise sadece kılıç kullanıcısı değil, net bir şekilde kılıç ustası. Böyle katmerli güzel benim gözümde.
Ama bir şekilde kazandı antipatimi.
Gerçi zamanla antipatim azaldı ama bir ısınma olmadı bir türlü.
Bu sayıda yazdıklarım ise aynen dediğin gibi biraz şakayla karışık. Ama genel olarak ciddiyim.
He senin hatrın için severiz ama uyarayım;

Kasap sevdiği postu yerden yere vururmuş. :a:

Hehehehe... :fool:
Hani cidden neden böyle oldu ben de anlamadım. Ben kılıçsever insanım aslında. Kılıç kullanan insanları genel olarak severim.
Oden ise sadece kılıç kullanıcısı değil, net bir şekilde kılıç ustası. Böyle katmerli güzel benim gözümde.
Ama bir şekilde kazandı antipatimi.
Gerçi zamanla antipatim azaldı ama bir ısınma olmadı bir türlü.
Bu sayıda yazdıklarım ise aynen dediğin gibi biraz şakayla karışık. Ama genel olarak ciddiyim.
He senin hatrın için severiz ama uyarayım;

Kasap sevdiği postu yerden yere vururmuş. :a:
Sen yeter ki sev de, eleştirilerini biz göğüsleriz. Nefret kusma yeter. :sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık