Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 965: Kurozumi Hanesi'nin Komplosu

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Okumaya doymadım.

Kullanılan: 146 73.7%
  • Okuyup geçtim.

Kullanılan: 44 22.2%
  • Okuduğuma pişmanım.

Kullanılan: 8 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani Roger olgun bir adam mı, hoppa biri mi terminatör kılıklı bir herif mi çözemedim. Her flashbackde farklı biri oluyor.
Oden gibi diyebiliriz. Oden nasıl ki Macera aşkıyla yanıp tutuşup sonra farklı bir insan olduysa. Roger'da asmak kesmekle uğraşıp sonrasında farklı bir kişiliğe bürünmüş olabilir.

Cevabı var sen anlamadıysan yapabileceğim bir şey yok. Orada amaç farkı var. Bir tarafta marineford'u yıkmak var, diğer tarafta yıkacağı bir şey bile yok.

Ayrıca lafla peynir gemisi yürümez, bu adam lafı söylediyse arkasını da getirdi, Sengoku + Garp durduramadı, Sengoku'ya hasar verdi. Akainu'da gelse yenemezdi, kesin yenerdi diyemem ama o adayı yok ederdi, gücünü de kontrol edemediğinden tayfasına hasar verebilirdi. Diğer tarafta marineford'u yıkacağım demiş, üstüne Shanks'ta gelince dövüşmenin manasız olduğunu anladı. Garp daha önce yaptığı gibi gene bir korsanla ittifak yapıp bu sefer Blackbeard'i Shanks yardımı ile indirirdi, olur mu olur.
Kimin anlamadığı ortada çevir kazı yanmasın yapıyorsun. Üzülüyorum sana. Yanıldığını kabul etmekte bir erdemliktir görünen o ki sende bu yok maalesef kendini ezik hissederim diye düşünüyorsun muhtemelen.

Boa Hancock ile Mihawk'ın bile içinde önemli marine memurları olan onlarca gemilik dev filolara karşı "gelin bakalım" çekerken WB'nin iki random shipten kaçması :D

Onu geçtim o random gemilerin WB tayfasını destek olmadan kovalamaya kalkışması da saçmalık. Aynı sayıda Roger denizci pataklıyor bu tesadüf mü ?

Yazıldı mı bilmiyorum ama sonraki bölümde Shank'ın yarasının nasıl olduğunu da göreceğimizi düşünüyorum.

Oden beyazbıyık'ın tayfasın da yolculuk ypaıyor evlenıyor çocuğu oluyor sonra kaido tarafın'dan öldürülüyor işgal ediliyor ülkesi burada neden acaba wb yardım etmiyor odene veya oden'den sonra momoya ama baş düşmanı roger'ın oğlu için tüm tayfasını savaşa sokuyor ilginç. Aynı şekil de ray-san neden ace için mf'ye gelmedi tayfa düşünceleri çok ilginç :D
yıllardır kendime sorarım Rayleigh neden savaşa katılmadı Ace'i kurtarmak için diye. Oda'nın senaryo hatası diye düşündüm hep

Yine fevkalade bir bölüm. OP akıyor durduramıyoruz. Serinin bu kadar içinde olduğum ve şu bölümlerden maksimum keyif alabildiğim için çok şanslı hissediyorum anasını satayım.

Dildo burunlumu Bombacı Mülayim yapmak nedir Oda? Zate öleceğim koy gtüne mantığıyla KK olmak nedir lan agafasfag. Yalnız bir şey söyleyeyim, Luffy şu dildo burunluyu görse gelmişini geçmişini siler atar. Bir tarafta yeri geldimi emeklisinden sonra fakir bebelere hayrına baktığı kreş işleten Belgin abla olan, yeri geldimi durumu olmayan çiftleri everen Mahmut Tuncer'e bağlayan yeri geldimi Hulusi Kentmen ayarında otoriter ve mantıklı hareket eden Wb var. Diğer tarafta evine iki lokma ekmek götürebilmek için hayatını ortaya koyan asgari ücretli amele denizci erlerini çamaşır gibi silkeleyip artistlik yapan dildo burun var. Tabi aşırı karizmalar o ayrı. Shanks ve Buggy'e ise ayrı bitiyorum. Çok şanslı veletler, bu hayatı onlar yaşamış anasını satayım. Peach Buggy nasıl da anında veriyor coşkuyu tayfaya daha o yaştayken ahahah. Shanks doğum günü bebesi gibi mutlu, dibinde yaşanan vahşeti iplemeden cesedi tabure yapmış çikolata kemiriyor. Ulan çok şükür Oden var da Wb'nin masum bebeleri Rayleigh'in gazabına uğramadan mesele kapanacak haftaya. Şu senaryoda Oden'in olmadığını ve ada gözetlemeye bile gtü yemeyen tsundere Marco ve yancısı Jozu'nun Rayleigh karşısına çıktığını düşünüyorum da abov ki ne abov.

Minik Yıldırım Demirören'in ise babadan oğula nesil çıkması beni mutlu etti. Yok öyle acıklı bir geçmiş haklı bir dram ayakları. Aynen böyle kandan candan gelen bir onun bunun çocuğu olarak işleyeceksin ki bu karakteri, parça pinçik edildiğinde zevkten dört köşe olacağız. Bizimkiler öldürmem falan ayağına girebilir o yüzden garanti olsun diye Kid'i salmak lazım bu mala. Zoro da affetmez gerçi.

Oda bir keresinde sanırsam 5 sene sonra bitirmesiyle alakalı demeç verdi. Ama daha wano'nun daha 1-2 senesi var gibi.

Flashback iyi gidiyor gerçi ama artık savaş gelsin :respect:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık