Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bireysellikten bahsediyorum zaten tek başına korsan kralın oluşturacağı tehditi ve gücü geçemez demiyorum.Zamanında Rocks varmış bu ekip korsan kralın kendisinden yada tüm tayfasından daha korkutucuymuş bence.Mangada verildiği şekliyle öyle algıladım.
Kocana ile Kaido birleşirse görülen en korkutucu tayfa olur dediler(Rockstan anlatıldıktan hemen sonra). İkisinin kuvvetinin eskiye oranla alakaları yok da dendi hemen öncesinde. Üstüne ödülleri geçer dendi. Sonra lastik çocuk indirecek işte

Kocana ile Kaido birleşirse görülen en korkutucu tayfa olur dediler(Rockstan anlatıldıktan hemen sonra). İkisinin kuvvetinin eskiye oranla alakaları yok da dendi hemen öncesinde. Üstüne ödülleri geçer dendi. Sonra lastik çocuk indirecek işte
Olsun bir zahmet 9 milyar falan yapıyor.Lastik çocuk bunları tek başına indirmeyecek ama zamanı gelince 9 milyar küsür ödüle ulaşan karasakalı indirecek herhalde.Tabii yine yardımla indirebilir ama o sıralar herhalde Luffy 5.5 milyar ödüle de ulaşır.

Görünüşe göre tarihin en korkutucu tehditi tek başına Teach olacak.Öyle hissediyor ve düşünüyorum.2 milyar ödülü gerçek karasakala göre vermiş.Öldüğü ödül parası da seriye göre 9 milyar gibi ediyor.

Roger>Wb her açıdan bence böyle. Wb çok güçlüdür hatta Roger'a en yakın olandır ve dövüşseler tarihin en başa baş ve en uzun dövüşü olur.

Ama manganın ilk bölümünün daha ilk sayfasında tanıtılıp ana karaktere hedef konan bir adamı kimseyle eş tutmam.

Olsun bir zahmet 9 milyar falan yapıyor.Lastik çocuk bunları tek başına indirmeyecek ama zamanı gelince 9 milyar küsür ödüle ulaşan karasakalı indirecek herhalde.Tabii yine yardımla indirebilir ama o sıralar herhalde Luffy 5.5 milyar ödüle de ulaşır.

Görünüşe göre tarihin en korkutucu tehditi tek başına Teach olacak.Öyle hissediyor ve düşünüyorum.2 milyar ödülü gerçek karasakala göre vermiş.Öldüğü ödül parası da seriye göre 9 milyar gibi ediyor.
Yav adam Rocksı anlatıyor sonra diyorki bu ikilinin güncel hali Rocksdan beter olur :)

Teach'in ödülü dediğin gibi sembolik zaten diğer yonkolardan güçsüz olsa bile arada 2 milyar olacak kadar fark yoktur.

Roger D. iradesi ile, hedefleri ile WB'nin zirve halinin her türlü üstündedir. Biri ölene kadar dövüşseler ayakta kalan Roger olur. Aralarında çok büyük bir vizyon ve kalite farkı var.

WB'de cidden bir şeyler eksik. Babacan olabilir. Güçlü olabilir. Adam gibi adam olabilir ama eminim herkes farkediyordur bu adamda bir şeyler cidden eksik yav!11!!

Roger denizlerde sağlam tayfa toplayıp geziyor. WB ise çoluk çocuk toplamış evcilik oynuyor. Tamam hedefine de bir şey demiyorum ama gücün hedefinle ve azminle de alakalıdır. En son ayakta duracak gücü sana hayallerin verir.
Bukadar kralcı olmayın be kardeşim. kaç roger fight i gördün de wb ile roger dövüşse ayakta kalan roger oluyor? hani şu big momdan kacan ve garb ile kutsalları koruyan roger mi? WB kitlesel imha silahı gibi zaten kaido ilk gösterildiğinde de ona vurgu yapıyor ( ben bukadar ölmeyi denedim ölemedim ihtiyar zen bukadar güçlüyken naskl öldün)

Yav adam Rocksı anlatıyor sonra diyorki bu ikilinin güncel hali Rocksdan beter olur :)
Rocks en fazla toplam olarak korsan kral ediyor olabilir doğru.Yada koca ana ittifakı ile korsan kral arasında bir yerde olabilir bilemiyorum.Böyle dediklerine göre o sıralar ne Xebec ne Garp ne de Roger güncel imparatorlar kadar güçlü değildi belki de.Bana öyle geliyor.

Rocks en fazla toplam olarak korsan kral ediyor olabilir doğru.Yada koca ana ittifakı ile korsan kral arasında bir yerde olabilir bilemiyorum.Böyle dediklerine göre o sıralar ne Xebec ne Garp ne de Roger güncel imparatorlar kadar güçlü değildi belki de.Bana öyle geliyor.
Ya da genç üçlü o kadar kuvvetli değilmiş o zaman Xebec güçlü olsa da :) Sonuçta WB varken Xebece Rogerın en muhteşem düşmanıydı deniyor.

Ya da genç üçlü o kadar kuvvetli değilmiş o zaman Xebec güçlü olsa da :) Sonuçta WB varken Xebece Rogerın en muhteşem düşmanıydı deniyor.
Galiba onu şey için dediler.Wb bir rakipti.Yani Luffy'nin düşmanları ve rakipleri arasındaki fark gibi.
Wb ile arada kan davası yoktu yani illa durdurmalıyım gibisinden.Dövüştüler bitti.Sonra dost olmuşlar.Ama bu Xebec için Garp ile beraber girişecek kadar kin duymuş gibi görünüyor.O açıdan denmiş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık