Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir şekilde Ryuma'ya Fb çizsin de, nasıl bağlayacağı umurumda değil. Şu anki kalemiyle kanlı canlı Ryuma çizmesini istiyorum sadece. :)
Yok ya, nasıl bağlayacağı da önemli bence. Toki'nin olayını bekliyorduk ama şu an yine de azıcık burukluk var bende. Kayıp yüzyılı ya da geçmiş karakterleri direkt Toki üzerinden bağlayacak diye. Gerçi hiç anlatmamasından iyidir zannımca. Bakalım bi anlatsın da ona göre bakarız artık.

Üye silindi 1004

Shiki 22 sene önce Beyazbıyık'a gelip, denizlerin hakimi artık sensin diyor. İlla kutuda yazması lazım sanırım senin kabul etmen için, doğru mu?
Yani Shiki'yi ciddiye almaktansa kutuyu ciddiye almayı tercih ederim ben. Sonuçta karakter de değil doğrudan manga onayı oluyor o :D

Yok ya, nasıl bağlayacağı da önemli bence. Toki'nin olayını bekliyorduk ama şu an yine de azıcık burukluk var bende. Kayıp yüzyılı ya da geçmiş karakterleri direkt Toki üzerinden bağlayacak diye. Gerçi hiç anlatmamasından iyidir zannımca. Bakalım bi anlatsın da ona göre bakarız artık.
Kayıp Yüzyıl konusu başka da, Ryuma konusunda çok sabırsız olduğum için seçici değilim.

Yani Shiki'yi ciddiye almaktansa kutuyu ciddiye almayı tercih ederim ben. Sonuçta karakter de değil doğrudan manga onayı oluyor o :D
Beş Kadim için Dünya Hükümeti'nin En Yüksek Otoritesi sıfatı da kutu içinde yazıyordu, sonuç ne oldu? Üstelik bu sınırı net olan bir kavram. Great Pirate bir unvan bile değil, büyük korsan demek altı üstü.

Yorumlara baktımda gözlerim harbiden kanadı. millet saçmalamış neyse Toki neden kinemon ları 20 yıl sonrasına gönderdi? hatta bununla alakalı bişeyde söyledi gelecekde wano kurtarılacak ve bu 20 yıl öncesi yani şuanki mevcut savaşta wano kurtarılacak ama 2 tane younko varken bu nasıl olacak? bide anlamsız şekilde burada anti WB var google ye adam yazınca oyajii çıkıyor gençler adam mutlak güç sahibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık