Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl çıkmaz? Taklitler aslını yaşatır. Birisi daha kariyerinin başlarında, birisi de hayatının sonunda almış bu unvanı.:a::oleyo:
Tamam da, Roger o zamanlar zaten büyük bir korsan, isim yapmış bir adam. Beyazbıyık daha yeni kendi tayfasını kurmuş ve yükselmeye başlamış. Taklitler aslını yaşatır lafı saçma oldu bu önerme için.

Roger, Shanks - Luffy kırması gibi olmuş.
Shanks ise bir önceki tersten choosen one sanırım.
Lord Vader ne ise Shanks o gibi sanki.

Bunun dışında Toki falan fena değil gibi bu bölüm.

Üye silindi 1004

Marco'da da hiç doktor tipi yok. Law daha çocukken doktora benziyordu. Chopper desen zaten doktor gibi. Crocus'un tipi desen doktor yine.

Marco hiç tıp öğrencesine benzemiyor. WB'nin başı da hemşirelerle doluydu. Yoksa sırf meyveden dolayı Marco tayfanın doktoru olmasın :hhh:

İlgimi çekti birinde daha hatırlıyorum diyordum WB imiş.:D Ama aradaki yaş farkı önemli. WB o sıralar hala Great olamamış demek ki.

@Yubashiri-sama

Aynen 4vs 2 sonrası Roger parlamış gibi duruyor.
Adam daha yeni yeni tayfa kuruyor, çat diye Great Pirate mı desinler? Roger o dönemde Rocks ile falan kapışacak kadar büyük bir isimmiş. Burada aslında Beyazbıyık'ı övmek lazım, adam geriden gelip Roger'a yetişmiş. Ancak nasıl oluyorsa bu adamı gömüyorsunuz.

O olayı illaki bağlar ya. 800 yıl önceden direkt bu zamana gelmiş olamaz bence. İM'in ışık saçanları bulma muhabbeti gibi Toki de gideceği zamanla alakalı bu şekilde bir veriye sahip olabilir. O yüzden Ryuma, Joy Boy gibi karakterlerin zamanlarına atlayıp bu zamana gelmiş olabilir artık.
Bir şekilde Ryuma'ya Fb çizsin de, nasıl bağlayacağı umurumda değil. Şu anki kalemiyle kanlı canlı Ryuma çizmesini istiyorum sadece. :)

Toki den dinlemezsek kitabelerden dinleriz. O sırada bir fb çakar Ryuma’ya tamam. Ode işlemeyeceği adamı seriye katmaz. Wano’ya girdiğimiz de bile adamın efsanelerini duyuyoruz. O yüzden Oda’ya yakışan Ryumaya’da güzel bir fb yapmaktır :D

Demek yeni nesil böyle düşünüyor veya düşündürülüyor. Osmanlı tek başına küfür ile mücadele etmiş bir devlettir. Bir viyana kuşatmasını böyle göklere çıkarmak Osmanlı’nın onca zaferinden büyük mü görüyorsunuz. Ben yazından bunları çıkardım varsa aksi bir durum affola.
Derin nefes alabilirsin benimki tamamen fun fakt. Wano’nun kapısı söz konusu olduğu için bende Osmanlı’nın viyana’nın kapısına dayanma örneğini kullandım.
İstanbulun kapılarını açan bir FATİH' ihi de görmüş belki de ondandir bu kadar zorlaması,
wanonun kapılarını açan bir Ruffy görmüş,
akşam üzeri kararan wano semalarında
güneşin doğduğu ülke bahti kara gonlü yara
hey wano bekle biri gelecek, diyecek Açın kapıyı....
Hey heyt.

Tamam da, Roger o zamanlar zaten büyük bir korsan, isim yapmış bir adam. Beyazbıyık daha yeni kendi tayfasını kurmuş ve yükselmeye başlamış. Taklitler aslını yaşatır lafı saçma oldu bu önerme için.
Ben ikisine de kullanıldıkları dönem açısından baktım. Roger bu unvanı yükselme dönemlerinde almışken, WB hayatının sonunda alıyor. Yani önce Roger, sonra WB almış.

Roger, Shanks - Luffy kırması gibi olmuş.
Shanks ise bir önceki tersten choosen one sanırım.
Lord Vader ne ise Shanks o gibi sanki.

Bunun dışında Toki falan fena değil gibi bu bölüm.
Ace'in bıyıklı hali gibi duruyor.

@Smoker

Roger'ı bir şekilde daha ön plana çıkarmasını bekliyordum zaten. Şu an bence onları görüyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık