Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc sonunda Toki'nin ortaya çıkacağına kesin gözüyle bakıyorum. Aceba Luffy'i gördüğünde nasıl tepki verecek. Luffy'de yüzyıllar öncesinden birilerinin iradesini görebilir.

Arc sonunda Toki'nin ortaya çıkacağına kesin gözüyle bakıyorum. Aceba Luffy'i gördüğünde nasıl tepki verecek. Luffy'de yüzyıllar öncesinden birilerinin iradesini görebilir.
Bence Toki öldü ya. Benim yolculuğumun sonu Oden sama’nın yanı diyordu. Son kehanetini verip, Momo’ları kurtarıp ölmüştür. Yoksa Momo’yu geleceğe yollayıp, kendi de bir yere kaçıp Hiyori’yi tek başına bırakmazdı herhalde diye düşünüyorum.

Odenin gözlem hakisi yonkou seviyesinde kadının yardım sesini sadece onla wb duymuş. Wbnin ona kardeşim demesi felan oden her türlü yonkou seviyesi bu adamı bir hile ile indirmişlerdir

Üye silindi 1004

Wano dışarıya kapalı bir ülke olduğu için WB duymamıştır belki Oden’nin öldüğünü, yoksa kardeşim dediği adamı yarı yolda bırakacak tipden biri değil bence WB
WB’yi hiç sevmem çamur atmak için kullanılabilecek bir şey bu aslında fakatttt..

Oden idam edilmiş. Halkının da rızası var. Yani bir ülkenin devlet meselesi Oden’in öldürülmesi. Beyazsakal bile karışamaz. Zaten ülkelere karışmayı sevmiyor. Roger gibi milletin toprağına tuz ekmiyor.

Diğer seçeneklerse Kaido’yla arasında hukuk var diye göz yumdu. Kaido’yla arasındaki iletişimi bilmiyoruz. Belki onla da abi kardeş gibiydiler.

Shanks zaten güç dengesi bozulmasın diye kimseye elini sürmüyor. Beyazsakal’da karışamamıştır. Oden infaz edildiğine göre her şeye Wano’nun kitabına uygun. Roger gibi bi anarşist değil Beyazsakal.

Oden'in ölümünü duyduktan sonra, belkide BeyazSakal olmuşla ölmüşe çare yok deyip; Kaidou ve Wano'ya karşı çıkacak savaşta evlatlarını riske atmaya çekinmiştir. Sonuçta karşılarındaki dünya hükümeti değil, korsan ve korsanlar rakibini direk öldürmeye çalışır, tutuklayıp cezalandırmaz.
Gene de koskoca Beyazsakalsa bu adam bir şeyler yapmalıydı. Ace için neler yaptı? Oden'in ve Wano'nun gram değeri yok mu?

Oden şu an serideki en güçlü on karakter arasına girdi bile.
1.Roger
2.Garp
3.WB
4.Kaido
5. BM
6. Shanks
7. Xebec
8. Teach'in şimdiki hali olsa
9. Rayleigh olsa

Oden bu listeye girebilmek için Amirallerden, Sengoku'dan ve diğer sağ kollardan, Mihawk'tan, Kong'tan(gücünü bilmiyoruz evet), Ryuma'dan (gücünü tam bilmiyoruz evet) güçlü olması gerekiyor.

Kardeşim diyor olabilir ama adam Roger tayfasına gitmiş.Zorla gitmeyeceğine göre kendi isteğiyle gitmiştir.Yani Wb ile araları bozulmuş bile olabilir.En son Roger tayfasındaydı asıl onların bu işin peşinden koşmasını beklemek daha makul.Hikayenin tamamını duymadan Wb niye el atmadı demek olmaz.

Üye silindi 1004

Kardeşim diyor olabilir ama adam Roger tayfasına gitmiş.Zorla gitmeyeceğine göre kendi isteğiyle gitmiştir.Yani Wb ile araları bozulmuş bile olabilir.En son Roger tayfasındaydı asıl onların bu işin peşinden koşmasını beklemek daha makul.Hikayenin tamamını duymadan Wb niye el atmadı demek olmaz.
Rogerların onur, gurur veya aile gibi kasıntı uğraşları yok. İnsanların Beyazsakal’dan beklentiye girmesi normal değil mi? Roger tayfayı dağıtıyorum boş beleş beraber takılmayın demiş zaten. Dağınıklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık