Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano dışarıya kapalı bir ülke olduğu için WB duymamıştır belki Oden’nin öldüğünü, yoksa kardeşim dediği adamı yarı yolda bırakacak tipden biri değil bence WB
30 sene boyunca duymamış olabilir mi? O süreçte bu adaya gidilmiş zaten. Ace gitmiş üstelik.

Oden'in ölümünü duyduktan sonra, belkide BeyazSakal olmuşla ölmüşe çare yok deyip; Kaidou ve Wano'ya karşı çıkacak savaşta evlatlarını riske atmaya çekinmiştir. Sonuçta karşılarındaki dünya hükümeti değil, korsan ve korsanlar rakibini direk öldürmeye çalışır, tutuklayıp cezalandırmaz.

Toki, 800 yıl öncesinden ne haberler getirdi aceba, bu kısım hayli ilgimi çekiyor ve ısrarla gitmek istediği yer neden Wano? Wano''nun önemine, en son Akainu ile konuşurken Sengoku'da değinmişti, muhtemelen arc sonunda Wano'nun neden bu kadar önemli olduğunu anlayacağız.

Kaido, kimsenin bulaşmak istemediği kadar güçlü birimi aceba?

Toki zaman meyvesinin ilk kullanıcısı bence.Bunu da buraya not düşeyim zamanı gelince bakarım.Neden böyle düşünüyorum çünkü kayıp yüzyıl sonrası doğmuş ve 800 sene ileri gitmiş.Meyveyi geçmişte başka birinin kullanmasına pek izin vermemiş yani.Ondan önce yemiş biri olsaydı tıpkı Toki gibi kullanırdı gücünü.100 yıldan daha ileri gittiğini varsayalım Toki o meyveyi yiyemezdi.Büyük ihtimalle ilk kullanıcısı o sebeple.Meyvenin yeni kullanıcısı da çoktan hükümetin yıkıldığı geleceğe göndermiş olabilir kendini.Meyveyi tekrar görmemiz biraz zor.

Şu eleman yetkili birisi galiba; şöyle açıklamış durumu.

https://twitter.com/ochimusha108/status/1031326893088239616
Şu twit de benimle aynı şeyi söylemiş.
https://twitter.com/SixthAndQuarter/status/1031331681003663360?s=20
Bilemiyorum :)
Son savaşla ilgili açıklamasını hiç hatırlamıyorum. Son savaşın efsane olacağını açıklamasına gerek yok zaten ya. O belli bir şey. Umarım Wano'daki savaş da beklediğimize değer.
“Çizmek için sabırsızlanıyorum, Marineforddan çok daha iyi olacak” benzeri bir şey demişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık