Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle bir bilgi hatirlamiyorum ben.Eger sonradan kullanılmışsa bir saygı ifadesi tarzı bir şey olabilir.Makam,mevki göstergesi olduğunu hiç sanmıyorum.Varsa sayfa at bi bakalim.
Ben de dün sorduğumda WB için kullanıldı diye cevap almıştım. Cevap veren kişiler kuru sıkacak kişiler değil. Ya ilk tanıtımında ya da bir yerde isminden bahsedilirken ben de kullanılmıştı diye hatırlıyorum ama sahneyi net hatırlamıyorum.

Onun pabucunu dama atacak bir karakter yok.:D

Ben de dün sorduğumda WB için kullanıldı diye cevap almıştım. Cevap veren kişiler kuru sıkacak kişiler değil. Ya ilk tanıtımında ya da bir yerde isminden bahsedilirken ben de kullanılmıştı diye hatırlıyorum ama sahneyi net hatırlamıyorum.

Onun pabucunu dama atacak bir karakter yok.:D
Olur da bulursan atarsın.Ben o dönem yonkouluk olmadigi için bu ismin kullanıldığını düşünüyorum.

Hükümet D. fırtınasını saklamak için GOLD Roger yapmıştı ismini. Sanırım E. Oda dönemin havasını vermek adına Roger'dan bahsederken D.'yi ayırmamış.

Şeytan meyvesiyle alakalı bir bilgi verilmedi hala.

Oden ise çok ciddiyim tam bir fırlama. WB çok haklı kafasına buyruk adamlar tayfanın sonunu getiriyor. En büyük örneği Ace patatesi. Babasının sözünü dinlese...

Rogerın Odeni aramasının sebebi bence Yol Poneglyph'dir. Çünkü kayıp bir ada ve eğer 3 tanesini bulup sonuncuyu arayıp bulamadıysa bunun Wano'da olabileceğine işaret edebilir. Toki'yle karşılaşmasının ardından Oden'in Roger radarına girmesi de kaderin cilvesi işte. :D

Bence Roger ile WB arasındaki savaş Oden yüzünden değildir. Roger Oden'e maceraya çıkacağından bahsetmiştir Oden'de seve seve kabul etmiştir ama bu teklifi Wano'da mı yaptı yoksa WB ile beraberken mi bilemiyorum.

Oda ilmek ilmek işliyor Oden'a olan hayranlığın farkında ölümünün aşırı trajik olacağını bekliyorum flashback sürecek gibi Luffylerin tarafına 2020 nin Mart'ında falan ancak geçeriz galiba...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık