Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964: Oden’in Macerası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden macera arzusunu doyuramayan aç bi karakter, cidden tayfanın tümünü yansıtıyor :D
Sanjiye benzer bir sözü de var bu bölümde. Oda hasır şapka potporisi yapmış bu karakterde.
şş deme öyle deme, bu Zoro ve Hiyori olayına benziyhöshjsösbcism

bu tip ne la :d kesin hem su yutmaktan, hem sağa sola vurmaktan hem de arada bütün olarak balık falan yutmaktan şişmiş keko :d

adam tam anlamıyla bi Luffy kopyası. hani bebe Luffy'i al güçlü insanların olduğu bi adaya at ve 20 sene dışarı çıkamasın, tamamen aynısı olurdu. maceraya ve zorluğa meydan okuma olsun, yumuşak kalpliliği olsun, kendi ahlak ve saygı anlayışı olsun vs vs denkler.

Bebek Yoda hikaye! Bebek Buggy ve Shanks çifte bela.
e Shanks bildiğin Momonosuke...

Neyse, Wano'dan ayrılmanın suç olduğunu söyledikten sonra zaten Wano'ya dönmeyeceklerin Oden ile birlikte ayrılması manidar. Neko ve İnu zaten geri gelmeyecekler kendi evleri var, keza İzo da geri dönmeyip WB gemisinde kalacak.

WB ve Kaidou üzerinden tek tayfada birden fazla H.Haki kullanıcısı olmasının nasıl sorunlar doğurduğunu ve çekinildiğini iyice göze sokuyor Oda. Zaten WB bu yüzden Oden'e oğlum değil kardeşim diyor. Sözünü geçiremeyeceği birisi, altta kalmayı yediremeyecek birisi :d bizim tayfada da başka çıkmayacak gibi, he umarım çıkar ya... Ayrıca babalığın mimikleri de iyiydi, Rocks işlenecekse daha çok göreceğiz bu halini.

Roger'a ise koymuyor,

-bu bu.. h.hakin var mı?
+var.
-yaz, h.hakisini kendi getiriyor.

Tokinin başı sıkışınca aklına ilk gelen zamanda atlamak, demek ki daha önce de başına geldi. 800 küsür sene önce gelmemiştir elbette :s yani tek seferde 800 atlamak yürek ister. demek ki daha yakın bi gelecekten geliyor. Wano hayali de efsanelerle ilgili olmalı, ben oralı olduğunu düşünmüyorum, ha bi ihtimal orda doğup başka yerde yetişmiştir.

Oden'in güncesinden macerasını ve deneyimlerini dinliyoruz, herif WB'den bahsederken Güce tanıklık ettim demesi gaza getiriciydi :d şrfsz Oda yine hızlı hızlı geçmiş. yazmadan önce aklımda daha çok şey vardı, unuttum yine. gevelemiş gibi oldum :T

Hocam bu kadar takıntılı olman benim gıcığıma gitti. Sınıflarda gözlüğü takıp her şeye muhalefet olan genco aurası var sende. Anladık sevmedin adamı iyi ki bi Domuz kesmiş amma lafını yaptın yani. :D
Sevmediysem sevmemişimdir kardeş. Yapacak bir şey yok. Ben öyle sürekli fikri değişen bir kararsız değilim napayım. :bilmem:
He sevdiğim karakterden de kolay kolay dönmüyorum mesela.

Domuz olayına da takıldığım yok. En son geçen bölümde görüldü ben de konuştum. Bu bölümde hiç muhabbetini bile etmedim. (Tabi bu bölüm yorumunda geçen bölüm ısınmaya başlamamı engelleyen olaydı diye dile getirmemi saymazsak ama niye sayalım ki.)

Bu sayıda Toki ile sahnesinde "Hıh. Çakma Sanji :artiz:" diyerekten okuduğumu bile yazmadım bak.

Shanks'ın bahsettiği ''great pirate'' bu oluyor sanırım. Luffy'nin de oradaki Roger seviyesinde olması lazım. Yani muhtemelen ''Yonkou Seviyesi'' dediğimiz seviye.
Bu aklımdaydı da orjinal çeviriye bakmaktan üşenmiştim. Vallaha büyük bir amme hizmeti yaptın. Great Pirate büyük ihtimal Yonkou'yu da aşıyor.:D Galiba Kaido, Big Mom, Shanks ya da Teach için Great Pirate ifadesi kullanılmadı?

Sevmediysem sevmemişimdir kardeş. Yapacak bir şey yok. Ben öyle sürekli fikri değişen bir kararsız değilim napayım. :bilmem:
He sevdiğim karakterden de kolay kolay dönmüyorum mesela.

Domuz olayına da takıldığım yok. En son geçen bölümde görüldü ben de konuştum. Bu bölümde hiç muhabbetini bile etmedim. (Tabi bu bölüm yorumunda geçen bölüm ısınmaya başlamamı engelleyen olaydı diye dile getirmemi saymazsak ama niye sayalım ki.)

Bu sayıda Toki ile sahnesinde "Hıh. Çakma Sanji :artiz:" diyerekten okuduğumu bile yazmadım bak.
Hayır öyle yorum atıyorsun ki sanki adam senin gözüne girmeye çalışıyormuş da sen burnunun ucuyla bakıp istemiyormuşsun gibi adamı. :D:D::D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık