Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silver Axe için nedense Shakky olur diyorum.

Shiki de onlarla anılıyor. Muhtemelen Johndur o.
Shiki tayfadan değil de sanki beraber yolculuk etmiş gibi tanitiliyordu orada. O Choku, John ve Silver Axe bile aynı konumda gibi tanıtıldı. Yani onu çizse ayrı bir noktaya koyardı gibi geliyor bana fakat öyle yapmamış.

Shiki tayfadan değil de sanki beraber yolculuk etmiş gibi tanitiliyordu orada. O Choku, John ve Silver Axe bile aynı konumda gibi tanıtıldı. Yani onu çizse ayrı bir noktaya koyardı gibi geliyor bana fakat öyle yapmamış.
Johnun korsan kaptan olduğu biliniyor Thriller Barktan daha. Doğru hatirliyorsam. Odur ya

Shikiyi öyle tanıtıldığı hatirlamiyorum. Hepsi aynı balonda 3 yonko harici tanıtıldı.

Johnun korsan kaptan olduğu biliniyor Thriller Barktan daha. Doğru hatirliyorsam. Odur ya

Shikiyi öyle tanıtıldığı hatirlamiyorum. Hepsi aynı balonda 3 yonko harici tanıtıldı.
Aynı balon da ama Shiki ayrı tutuluyor. Bak surada en üst panelde Xebec, WB, Kaido, BM ve Shiki var. Ne Axe ne Choku ne de John var.

Fakat sonra şuan ki tartıştığımız panelde başka biri çıkıyor ortaya. Ön planda olan bu beşlinin yerine geçen başka biri. Bu kadar ön planda olsa başta olduğu gibi Shiki'yi çizmiş onu da çizerdi ama çizmemiş sadece adını söylüyor.

Farkındaysanız Wanoyu bizzat Kaido yönetmiyor. Wano'dan birini oraya shogun diye koymuş el altından yönetiyor. Bu da bize gösteriyor ki Oden'in halk arasındaki kötü ününü, ülkeyi dışarıya açma isteğini, hatta ülke dışına çıkarak işlediği suçu gösterip halk desteğini alarak Kaido destekli Oden'i indirmişler. Yani olay Wano'nun iç meselesi olarak gösterilip üstü tamamen kapatılmış. WB neden kapalı bi ülke olan Wano'nun iç meselesine karışsın. Zaten BAA da Jinbei bile Luffy'ye kafasına göre dalma derken Wano gibi dışa kapalı bi ülkeye halk desteği almış bi shoguna WB neden dalsın? Bence Oden de bunu istemezdi. Ama bunlar mantıklı gelmiyorsa çok daha net birşey var Luffylerin önünü açmak için mangaka böyle birşey yaptı dersin geçersin

Korsanlar'ın Altın Çağı'nı Roger başlatmış deniyor da, resmen Xebec başlatmış a... Gerçi Roger dağıtarak her birinin kişisel olark güçlenmesine de sebep vermiş denebilir, bilemedim.

Aynı balon da ama Shiki ayrı tutuluyor. Bak surada en üst panelde Xebec, WB, Kaido, BM ve Shiki var. Ne Axe ne Choku ne de John var.

Fakat sonra şuan ki tartıştığımız panelde başka biri çıkıyor ortaya. Ön planda olan bu beşlinin yerine geçen başka biri. Bu kadar ön planda olsa başta olduğu gibi Shiki'yi çizmiş onu da çizerdi ama çizmemiş sadece adını söylüyor.
Farklı biri olsa Sengoku onu da anardi bana kalırsa çok daha meşhur olsa ikisinden.

Shanksin elinde Johnun hazinesi var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık