Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 962: Daimyo ve Uşakları

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    159
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ona bakarsan Ace bile yardım teklifini geri çevirdi. Beyazsakal öyle şeyleri takmayan kafasının dikine giden bi adam. Sırf kafasının tikine gittiğinden Shanks’a saldıran adam. İzo’nun değil de Ace’in memleketinin başına gelseydi bunlar? Ace’in kayırıldığı resmi olarak gerçek artık.
Birşey yapmazdı.Ace'in kendisi değil doğduğu yeri ne yapsın şaka mısınız.Ace kendi tayfayı galeyana getirip oraya sürüklemediği sürece.Ki zayıf bir yer doğu mavi orası Garp'ın adı bile yetiyor.

Bu mantıkla Luffy Ace'in kardeşi hadi kurtarmaya gidelim de olsun mu ? :D
Ace kardeşinin posteri gösterip gözüne sokuyor tepki yok oğlum demediğini ne yapsın Wb.

Zoro'nun adaleti soğuk ve keskindir, lakin adildir. Yaşamayı hakketmeyeni öldürür. Al işte Shutenmaru'ya bak, Oden ikinci bir şans vermiş, üzerinde otorite kalmadığı an milleti terörize etmeye devam etmiş, Allah bilir kaç kişi öldürmüştür. 100 yaşındaki nineyi bile öldürecekti az kalsın mevzular patlamasa. Bu köpeklerden hangisi yaşamayı hakkediyor? Oden yaşatmış, Zoro kafasını alırdı.

Ee Kiku'nun kardeşi? Aynı Ace gibi Tümen Komutanı o da...
Kötü yerden vurdun. Wanolu hariç öyleyse. :/ Yalnız harbiden bu ne iş derler adama. Haberi mi yoktu acaba yoksa cidden bana ne ulan mı dedi? :/

Boşa o kadar tartışıyorsunuz yahu.
Oda'nın beceriksizliği.
Bir de bütün beceriksizliğine bakmadan ısrar ediyor gittiği yolda.
Sonra yok Izo, yok Whitebeard...

Sanki ilk defa dedirtiyor adam "Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu." diye.

@Yubashiri-sama Spoiler konusu kapandığından buraya yazıyorum da...

Sen şimdi buna trap değil mi diyorsun? Kiku ile kardeşler ve hele şu küçüklüğüne bak bildiğin trap yani. Hatta yetişkin haline nasıl erkek diyenler vardı. Dudağında ki ruj, saçından başından ötürü. :oleyo2:

Reisin yaydığı vibe’a bak be.. Hapishanede olmadığımız halde “ooo sabunu yerden alll” diye bağıran siyahi vibe’ına sahip. Ace tam olarak bunu yaptı zaten.

Kötü yerden vurdun. Wanolu hariç öyleyse. :/ Yalnız harbiden bu ne iş derler adama. Haberi mi yoktu acaba yoksa cidden bana ne ulan mı dedi? :/
Hmm, belki de, bak çok küçük bir ihtimalle Ace'e daha çok önem veriyordur... Hani ço' küçük bir ihtimal? :m

Üye silindi 1004

Birşey yapmazdı.Ace'in kendisi değil doğduğu yeri ne yapsın şaka mısınız.Ace kendi tayfayı galeyana getirip oraya sürüklemediği sürece.Ki zayıf bir yer doğu mavi orası Garp'ın adı bile yetiyor.

Bu mantıkla Luffy Ace'in kardeşi hadi kurtarmaya gidelim de olsun mu ? :D
Ace kardeşinin posteri gösterip gözüne sokuyor tepki yok oğlum demediğini ne yapsın Wb.
Luffy’nin posterine bakıp kaldı çünkü. Shanks’ın şapka, Garp’ın soyad... Big Mom gibi içinden GARPUUU demiştir.

Güya evlatları için canını vermeye hazır. İki üç çapulcudan neden ülke kurtarmasın. Güya Dünya’nın En Güçlü Adamı ve bu olaylar olurken nispeten çok çok daha genç. İşte babalığın babalığı bu kadarmış.

:hhh::hhh:

Üye silindi 1004

@Yubashiri-sama Spoiler konusu kapandığından buraya yazıyorum da...

Sen şimdi buna trap değil mi diyorsun? Kiku ile kardeşler ve hele şu küçüklüğüne bak bildiğin trap yani. Hatta yetişkin haline nasıl erkek diyenler vardı. Dudağında ki ruj, saçından başından ötürü. :oleyo2:

İşte ne biçim erkek diyorduk İzo için. Fakat Kiku’ya ne biçim erkek dedik mi? Demedik. Çünkü direkt kadın sandık. İzo yine erkeği andırıyor. Kiku öz hakiki trap işte :utangac:

Wang Zhi, Silver Axe, Captain John'dan biri.

Saçlar zombi captain johnny hatırlatıyor, ölmüş olması da bir sebep... gerçi diğer ikisi de yaşıyor olmuş olsa görürdük bence, bm, kaido, wb ve shiki'yi bakınca...

Belki de toplanan Rocks grubu olaylarının içinde onlarda vardır
Captain John's saçları benziyor ama bana göre o değil. Onun adı O choku, Silver Axe ile falan beraber anılıyor. Yani John olsa daha ön planda tanıtılırdı gibi geliyor bana.

Shanks 6 yıl önce Yonkou olmuş. Onun indirdiği adam olabilir hem böylelikle WB'nin "Merdivenleri hızlı tırmandın" lafı da yerini bulmuş olur.

Captain John's saçları benziyor ama bana göre o değil. Onun adı O choku, Silver Axe ile falan beraber anılıyor. Yani John olsa daha ön planda tanıtılırdı gibi geliyor bana.

Shanks 6 yıl önce Yonkou olmuş. Onun indirdiği adam olabilir hem böylelikle WB'nin "Merdivenleri hızlı tırmandın" lafı da yerini bulmuş olur.
Silver Axe için nedense Shakky olur diyorum.

Shiki de onlarla anılıyor. Muhtemelen Johndur o.

Süper tespit. Shanks'ın nasıl Yonko olduğunu hiç düşünmemiştim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık