Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 959: Samuray

Bölüm nasıldı

• İyi

Kullanılan: 50 27.9%
  • Orta

Kullanılan: 70 39.1%
  • Kötü

Kullanılan: 59 33.0%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok keyifli bölüm.
Zırhlar enfes. Luffy'nin havaya girip Kaido'yu gözüne kestirmesi mükemmel hsjfdxsjk

Chopper'ın zırhları Usopp'a göstermek istemesi, Sanji ve Zoro didişmesi. Özledik bunları.

Bu arada luffy bu haliyle kaido'ya çizik atamadı. Oden ise denilene göre kaidoya o yarayı yapmış. Gelen power up düşünmezsek oden> luffy :flaugh:

Ödülü varsa odenin bilmiyorum ama 1.5 ya da daha fazla olabilir.

Kaido vs Oden de Kaido yine sarhoş tabi Odeni görüyor öyle tal ta... donsuz falan lan bu ne çok mu içtim diyip gözleri ovuşturuyor bi an gözlerini ovuşturmasını fırsat bilip Oden kesiyor Kaidoyu. :(

Tam da Toki'nin gümbür gümbür geldiğini anlatan bir bölüm olmuş. Onigashima'ya giden tüm yollar kapandı, gemiler ortadan kaldırıldı. Görünürde ateş festivaline gidebilmek için herhangi bir yol yok. Keza Luffylere ne olduğunun gösterilmesi bu kadar uzun sürüyorsa bu işin arkasından önemli birisinin çıkacağı(onları kurtaran) fikrini akla getiriyor. Bir de ateş festivaline daha birkaç gün var galiba. Bu süreyi de zamanda ileri giderlerken geçirebilirler. Bahsedilen zaman odası durumu gerçekleşebilir.

Bir de hazırlıklı olmak lazım. Bence en az 2-3 bölüm hainin hikayesini okuyacağız. Zaten en az 2 bölümü neden hain olduğuna dair çizilir. O yüzden hainin hikaye bu ağırlığı kaldırabilecek birisi lazım. O yüzden hala 9 kından birisini(kedi/köpek) bekliyorum ben. Yani şu an hain olarak Wanda dense, Shinobu dense bu kimi tatmin eder ya da hikaye olarak kimde derin iz bırakır ki... Ama 9 kından birisi çıksa bu hem bizi etkiler, hem de Oda'nın Japonya ile alakalı vermek istediği mesajı daha etkili kılar diye düşünüyorum.

Bir de umarım Sunny'de kalıcı hasar vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık