Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 959: Samuray

Bölüm nasıldı

• İyi

Kullanılan: 50 27.9%
  • Orta

Kullanılan: 70 39.1%
  • Kötü

Kullanılan: 59 33.0%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Japonların inandığı bir elçi vardır ve Oda'da ona atıfta bulunarak Oden'i çizmiştir, olabilir mi?

Son düzenleme:
Geçen hafta İnuarashi, Neko'dan bahsetti. Bu bölümde Luffy, Jinbei'den bahsetti. Bir iki sayı içinde geliyorlar galiba.

Tousand Sunny'yi havaya uçurdular. Tayfanın gemisi gitti mi yani?

Oden gelirken bu "karılarınızı, kız kardeşlerinizi saklayın" muhabbeti Oden'in karizmasından mı sapıklığından mı? Detaylı okuyamadım, göz gezdirirken oraya takıldım.

Eh fena değil. Sanji reyizi gördüğümden dolayı iyi diyeceğim. Gerçi ödül muhabbeti biraz canımı sıkıyor ama.

Bir de fb vakti. :) Oden'in flashback'i birkaç bölüm sürecektir. Haftayaki bölüm daha çok Wano'da geçer ama sonrasında Oden'in Wabı dışına çıktığı anlatıldığında gayet sağlam bir bölüm olacaktır diye düşünüyorum. Hem Roger hem Wb hem de Marco gözükecektir. Bu fb diğer fblerin aksine benim son derece ilgimi çekiyor bu yüzden. Güç dengelerine sağ kol seviyesine Roger-WB rekabeti ve ilişkisine açıklık geitrebilecek bir fb bu.

Oden gelirken bu "karılarınızı, kız kardeşlerinizi saklayın" muhabbeti Oden'in karizmasından mı sapıklığından mı? Detaylı okuyamadım, göz gezdirirken oraya takıldım.
Kadınlar şaşkın ve tedirgin çizilmiş, hayran olarak değil. Muhtemelen sapıktır.
Gerçi Oden'i görünce hayvanlarını da saklıyorlar ve "Öl artık be" diyorlar.
Karışık görünüyor.

Bölüm bana uzun geldi sanki. Öyle miydi yoksa çok mu doluydu?
Gerçi güzel değildi ama ne bileyim. :bilmem:

Luffy'nin Jimbei'yi düşündüğünü görmek de şaşırttı. Ne oldu la, can sıkıntısından aklına mı geldi zavallı? :artiz:

Biri Taşıma işini Jimbei balıklarla yapacak demiş. Mantıklı.
Ben onu düşünememiştim. İş Law'a kaldı sanıyordum. O kadar insanı shambles yapmaya room dayanmaz herhalde, nasıl olacak diye düşünüyordum.
Sunny'ye bir şey olmamıştır herhalde. Merry'yi kaybettik, bir de Sunny üstüne olmaz yahu. Umarım saklanmıştır.

Dünya tersine döndüğünde özetle wano kapılarını açar diyor yanlış anlamadıysam. Bu cümleden anladığım kaido hayvanı düşerse ondan sonra değil ama luffy k.kral olduktan sonra wano'nun sınırları açılacak diye anladım. Çünkü o sırada oden geçmişi tüm tarihi öğrendi kozuki ve wano ilişkisini ve tarihini de biliyordur. Muhtemelen raftel sonunda sınırlar açılacak kendi tahminim. Ama asıl olay wano değil bence asıl ipler elbaf'ta. Anahtar orası ve muhtemelen 4. Phonegrif te orada olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık