Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 959: Samuray

Bölüm nasıldı

• İyi

Kullanılan: 50 27.9%
  • Orta

Kullanılan: 70 39.1%
  • Kötü

Kullanılan: 59 33.0%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ad*mı kazanda kaynatmışlar. Çok fazla seçeneği olduğunu zannetmiyorum. Hem Toki'nin kararı değil miydi o?
Kazanda mı kaynatmışlar?
Momonosuke'yi yanında 4 kınla geleceğe göndermek ve Hiyori'yi Wano'da bir başına bırakmak planın bir parçasıydı. Sebeplerini falan anlattı hatta Hiyori. Bir anda verilmiş bir karar gibi gelmiyor bu yüzden bu durum.
Toki'nin tek başına aldığı bir karar gibi de görünmüyor bana yine aynı nedenle. :bilmem:

Kazanda mı kaynatmışlar?
Momonosuke'yi yanında 4 kınla geleceğe göndermek ve Hiyori'yi Wano'da bir başına bırakmak planın bir parçasıydı. Sebeplerini falan anlattı hatta Hiyori. Bir anda verilmiş bir karar gibi gelmiyor bu yüzden bu durum.
Toki'nin tek başına aldığı bir karar gibi de görünmüyor bana yine aynı nedenle. :bilmem:
Aklımda hep Oden çorbası olarak kaldı...........
Oroçi ve Kaido bir anda bunların tepesine bindiği için ani kararlar verilmiş olabilir. Ki Oroçi baya planlı programlı biri gibi resmedildi şimdiye kadar. Tabi Oden'in de kararda etkisi olabilir. Her şey bir anda cereyan etmiş gibi bir hava sezdim şahsen.

Aklımda hep Oden çorbası olarak kaldı...........
Oroçi ve Kaido bir anda bunların tepesine bindiği için ani kararlar verilmiş olabilir. Ki Oroçi baya planlı programlı biri gibi resmedildi şimdiye kadar. Tabi Oden'in de kararda etkisi olabilir. Her şey bir anda cereyan etmiş gibi bir hava sezdim şahsen.
Tabi acil bir durum içinde yapılmış bir plan bu. "Günlerce iştişare etmiştirler falan demiyorum" ben de. Sadece bu planın konuşulup, tartışıldığını ve değerlendirdiğini düşünüyorum az da olsa.
Bir anda karar verilmemiştir bence.

Daha önce de demiştim savaş için hala Oda gerekli zemini daha hazırlamadı. Ki öyle hoyda bre diye girilen bir savaşta karşı durabilecek yeterli güç yok ortada. Bu kadar plan muhabbeti boşuna dönmedi. Kaido’yla dövüş başlayana kadar belli başlı isimleri aradan çıkartmaya çalışacaklardır önce. Şuan Kaido’yu geçtim King’i anca Luffy devirir. Daha ortada kılıcını veya kıyafetini düzgünce kullanamayan Zoro ve Sanji var. Marco gelecekse bile daha ortada yok. Ayrıca dolunay muhabbeti anca Jack’e işler. 9 kın ise anca bir araya gelirse Queen’e falan kafa tutar. Kinemon vs kim la böyle bi savaşta? Katakuri olsa dolunay gecesindeki minklerin içinden geçerdi. Muhtemelen King de aynısını yapar. Öyle dolunay gecesi kalkıp alayının sağ kol seviyesi olacağını düşünmeyin yani.

Ayrıca Kaido’nun daha kısa süre evvel Luffy’e attığı tek ortada. Yani o büyük savaşı öyle hemen beklemeyin. Daha bir sürü şey olacaktır o savaş başlayana kadar.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık