Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 959: Samuray

Bölüm nasıldı

• İyi

Kullanılan: 50 27.9%
  • Orta

Kullanılan: 70 39.1%
  • Kötü

Kullanılan: 59 33.0%

• Kullanılan toplam oy
    179
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu wanoyu bi çözemedim aga bu oden midir nedir rogerin tayfasından kalan adam demi bu öldü deniliyordu ölmemiş mi ?
Ölmediyse kaido ya denk olacak kadar güçlü bir adam herhalde :S Ve şu geçmiş gelecek meselesi var gelecekten gelme varsa rogeri getirsinler xD

Ben bu wanoyu bi çözemedim aga bu oden midir nedir rogerin tayfasından kalan adam demi bu öldü deniliyordu ölmemiş mi ?
Ölmediyse kaido ya denk olacak kadar güçlü bir adam herhalde :S Ve şu geçmiş gelecek meselesi var gelecekten gelme varsa rogeri getirsinler xD
ölmüş birini gelecekten nasıl getireceksin ?:alkis:

Oden 20 sene önce öldü. Şu an 39 yıl öncesinin flashback’ini görüyoruz. Roger’da ölü olduğu için gelecekten gelemez.

Oden'in gençliği sapıklıkla geçmiş sanırım. Sonradan akıllanmış :D
Memurlar derken, sanırım etrafta polis tarzı gezen tipler vardı seri boyunca onlanlar bahsediliyor.

Gemilerde yanınca geriye bi tek Jinbei ile balinaları kalıyor, hatta o kocaman olan balon balığı vardı Sanji ve Jinbei ile dövüşen Balıkadam Adasında o bile rahat bi dünya adam taşır sırtında :D

Wanoyu dışa açıp dış ülkelere bu zulmü yapmayın lan.

O bozuk genleriniz içinizde kalsın mutlu mesut yaşayın orda.

Kaido en iyisini yapıp Odeni haşlamış. Umarım hala yaşamıyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık