Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Wano Japon teması olunca Wano daimyosu da serideki en gözde kişi olur, samurayı da en bilmem ne olur, normal şeyler bunlar. :)
Sırf Oden'i parlatmak için Beyazsakal'ın elinden çalmış Roger. Seride böyle önem katılan başka bir karakter daha var mı? Bilemiyorum. Bunların hepsi Zoro'ya artı olarak dönüyor gerçi.

Bu bölümlere çöp diyen ler , cahil cühela daha ergenliğe yeni girmiş veletler.. lan biz bu bölümleri 10 yıldır bekliyoruz turşular. :at:
Herkes senin beğendiğini beğenmek mi zorunda? :(

Başka şeyler beklerken gereksiz içki muhabbeti komiklikleri hiç ilgimi çekmiyor. Sen gülüyorsan ne güzel. :oops:

Umarım bölümün devamı iyidir.

Bu bölümlere çöp diyenleri anlamıyorum. Kendi hayatları doğum be ölümden mi ibaret ki bu senaryo da başlangıç ve bitişten ibaret olsun?
One piece de Davy Back arc hariç çöp olduğunu sanmıyorum. Düşünsenize yazar iki bölüm çiziyor birincisinde luffy kendini bıçaklayıp meyve yiyor. Ikincisinde Luffy Akainu'yu öldürüp kutsal ejderleri kurşu a dizdiriyor. Bitiş...
Yok dogum var ama ölüm yok. Arkadaş sen kendinde misin? 40 bolum sonra 1.000. Bolum geliyor hala yeni goruyoruz ödülleri. Geçtim hala gizem kasiliyor 1.000 bopumdur az kasti hala kasiyo ve acikladigida yok. Artik bitiş sinyalleri versin bi zahmet kayip yy gorelim kk gorelim vs ler gorelim aciklamalar gorelimde bitsin. Yoksa sonuc belli dunya hukumetini devir yonkoulari yik korsan kral ol bitti. Nnaay yawrum nanay yetwr be

Yok dogum var ama ölüm yok. Arkadaş sen kendinde misin? 40 bolum sonra 1.000. Bolum geliyor hala yeni goruyoruz ödülleri. Geçtim hala gizem kasiliyor 1.000 bopumdur az kasti hala kasiyo ve acikladigida yok. Artik bitiş sinyalleri versin bi zahmet kayip yy gorelim kk gorelim vs ler gorelim aciklamalar gorelimde bitsin. Yoksa sonuc belli dunya hukumetini devir yonkoulari yik korsan kral ol bitti. Nnaay yawrum nanay yetwr be
Mesele bu değil ki. Bölüm çıkıyor adam "Çöp" yazıyor. Zaten 5 yıl diye planlanmış bir seri beğenilince sakız gibi uzatılmış. Türkiye'de de beğenilen şeyler uzatılıp rezil edilmiyor mu? Yani bolümleri biriktirip okuyan insanlar da var. O "çöp" yazısını görünce artık midem bulanıyor. Neyse konu harici bir tartışma olduğu için ban yiyebilirim. Kolay gelsin.

Daha neyin sinyalini verecek bu arc sonu yonkou düşeceği kesin neredeyse. 3. Yol poneglyphi tayfa eline geçecek. Arc sonu shanksla da buluşup bir şeyler daha öğreniriz sonra raftele yolculuk. 5 yıl mevzusuna inanmaya başladım.

Mesele bu değil ki. Bölüm çıkıyor adam "Çöp" yazıyor. Zaten 5 yıl diye planlanmış bir seri beğenilince sakız gibi uzatılmış. Türkiye'de de beğenilen şeyler uzatılıp rezil edilmiyor mu? Yani bolümleri biriktirip okuyan insanlar da var. O "çöp" yazısını görünce artık midem bulanıyor. Neyse konu harici bir tartışma olduğu için ban yiyebilirim. Kolay gelsin.
Farklı fikirlerden bu kadar rahatsızsan okuma. Engelle beni. Bölüme çöp demedim. Çıkan kısmı beğenmedim. O komikliklerin karakter gelişimi açısından bir faydası yok, güldürmedi de. Buggy aynı Buggy, Roger aynı Roger.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık