Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 958: Sözleşilen Liman

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    222
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hmfs.

Bireysel güç Kaido'da, tayfa Shanks'ta var. Neden olamamışlar acaba? :artiz:

O hor gördüğün iki adam da şu anın iki ve bir Yonkou'sunun bulunduğu tayfaya tek başına dalmaya gidiyor. Birbirleri ile karşılaşmaları tamamen şansa oluyor ve sayı farkına rağmen kaptanlarını öldürüyorlar.

Ha bence de Roger > WB >= Garp ama aralarındaki fark çok azdır. Roger kesinlikle başta zaten o değişmez ama WB ile Garp yer değiştirebilir.
Şimdi size basit bir matematik. Bu arada matematiğim berbattır ama benim için bile yazacaklarımı çözümlemek zor değil.
  1. Wb=Roger
  2. Wb>Garp
Ayrıca Wb'nin yanında Roger'ın en büyük düşmanı Xebec ve şimdinin yonkousu BM var. Yazacaklarım bu kadar.

Buradan Roger&Garp ikilisine galibiyet çıkaran adama 4 işlem+seriye yeniden başlamasını tavsiye ediyorum. Başarılar.
Demiştim birkaç saat önce. Denklem ve seride uyumlu bir şekilde işlenen gerçekler bunlar. Bunun dışında kim ne düşünmek isterse düşünebilir.

Hmfs.

Bireysel güç Kaido'da, tayfa Shanks'ta var. Neden olamamışlar acaba? :artiz:

O hor gördüğün iki adam da şu anın iki ve bir Yonkou'sunun bulunduğu tayfaya tek başına dalmaya gidiyor. Birbirleri ile karşılaşmaları tamamen şansa oluyor ve sayı farkına rağmen kaptanlarını öldürüyorlar.

Ha bence de Roger > WB >= Garp ama aralarındaki fark çok azdır. Roger kesinlikle başta zaten o değişmez ama WB ile Garp yer değiştirebilir.
Şimdi size basit bir matematik. Bu arada matematiğim berbattır ama benim için bile yazacaklarımı çözümlemek zor değil.
Wb=Roger
Wb>Garp
Ayrıca Wb'nin yanında Roger'ın en büyük düşmanı Xebec ve şimdinin yonkousu BM var. Yazacaklarım bu kadar.

Buradan Roger&Garp ikilisine galibiyet çıkaran adama 4 işlem+seriye yeniden başlamasını tavsiye ediyorum. Başarılar.
Demiştim birkaç saat önce. Denklem ve seride uyumlu bir şekilde işlenen gerçekler bunlar. Bunun dışında kim ne düşünmek isterse düşünebilir.

Şu sahne sana ne ifade ediyor bilmiyorum ama bana açık biçimde Roger'in hem Garp hem de WB'den üstün olduğunu gösteriyor. Hangi gerçeklerden bahsediyorsun acaba çok merak ediyorum?

Dediğim gibi bana göre de WB Garp'tan üstündür ancak bu fark çok azdır. Ancak Garp yine azıcık üstün olsa da şaşırmazdım açıkçası.

beyler sımdı ordu olduye hep luffnın 5000 adamı gelebılır mı soyle yonko vs sı gorsek bı (luffy 5. imparator ayagı)

KK unvanı Rogerınişleri hızlandırmak için kullandığı bir şey aslında. Miras kalan arzuyu yerine getirmek desek daha doğru olur. Eğer Nami yada Zoronun bundan 900 yıl önceki hikayeye dayanan bir soyları çıkmazsa -bence çıkma ihtimali çok yüksek- kesinlikle tayfaya ihtiyaç duyulacak bir konu değil bence.
Kk olma durumu tayfayla bağlantılı bir şey. Öyle olmasaydı Oda başta yonkou denilen bir oluşum dizayn edip tayfalarını da özene bezene çizmezdi. 900 yıl öncesiyle ilgili değil olay. Adam teee serinin başında 4 yonkou deyip kk kavramının çerçevesini de çizdi.

Şu sahne sana ne ifade ediyor bilmiyorum ama bana açık biçimde Roger'in hem Garp hem de WB'den üstün olduğunu gösteriyor. Hangi gerçeklerden bahsediyorsun acaba çok merak ediyorum?

Dediğim gibi bana göre de WB Garp'tan üstündür ancak bu fark çok azdır. Ancak Garp yine azıcık üstün olsa da şaşırmazdım açıkçası.
Ben seri içindeki denklemi yazdım. Bundan sonrası hayal gücünüze, senaryo yazma kabiliyetinize kalmış.

Linlin'in tabanca kullanması.:fool:

Şimdi o zaman ki Garp Wb'den üstün ki zafer kazanmışlar onlara karşı.Roger'ın tek yetmesi absürt olacağına göre?

kankı zaten cıddı degılım dalga gectım hanı luffy 5. yonko sayılıyoya ama bo seyını goremedık koca fılosunun o mesele
Luffy beşinci imparator diyelim biz ona. Gerçi o da saçmalık. Hala o seviyede değil. Ikına Ikına hatta saçma bir şekilde Sağkol yenip imparator mu olunur yav :/

Roger'ın hem Garp hem de Wb'den açık bir şekilde üstün olduğu çıkarımını neye göre yaptın?

Linlin'in tabanca kullanması.:fool:

Şimdi o zaman ki Garp Wb'den üstün ki zafer kazanmışlar onlara karşı.Roger'ın tek yetmesi absürt olacağına göre?
Abı su savasta sadece roger ve garp yok. Reylıg felan var. Garp Rock u aldı Roger sa wb yı raylıg rahat olmasada tutar bm veya kaıdoyu oyle dusunun bı. Ayrıca orda kım bılır adını bılmedıgımız ne kadar guclu adam var sonucta dunyanın en guclulerının savastıgı bı dovus.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık