Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 957: Zirve

Bölüm çok iyi değil miydi be :D

• Kullanılan toplam oy
    361
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Drake'ı bu arc nasıl yönlendirecek bakalım. Ona göre daha rahat konuşulur. Rosa'da ki Law'a bakarsak çokta hak aramıyor, E.Oda.
Bege mesela Kek adasında vardı. Arc bitince gitti. Drake-Kid-Hawkins içinde öyle olabilir.

Novalardan bir tek Law sıyrılıp arclar boyunca bizimle kaldı. Yani bilmiyorum seri için şu sıralar tahmin yapmak daha zorlaşıyor. Arc sonu daha net olacak her şey her karakter için.
Bege'e çok ağırlık vermemişti zaten. Whole Cake'te kullandı onu.
Ama Law, Kid ve X-Drake'e en baştan çok ağırlık veriyordu.
Bence bu gruba Oruç da girer bu arada.

X-Drake'i bu kadar işlediğine göre sadece Wano'da bırakacakmış gibi görünmüyor. Ta Shabondy'den itibaren bu kadar işlemezdi. Zaten Law'la ciddi bir kader çakışması yaşıyorlar. Seninki bir türlü marine ajanlarından kurtaramıyor kendini. Bir tarafta Luffy, bir tarafta X-Drake. Bu adam bu kadar bağla sittin sene kurtulamaz bu ittifaktan. :hhh:

Ben çocuk sahibi olmayla ilgili bir şeyi ne dedim ne de kastettim. Önceki yorum beni ilgilendirmez. Ben tepki yorumuna cevap verdim.
Sen dedin demedim zaten, konu buydu. Tepki vermek derken, ne tür tepkiyi kast ettiğimi illa yazmam mı gerekiyor?
Tepki vermek derken her türden tepkiyi kast ettiğimi nereden çıkardın ki alakasız örnekler veriyorsun?

Sen dedin demedim zaten, konu buydu. Tepki vermek derken, ne tür tepkiyi kast ettiğimi illa yazmam mı gerekiyor?
Tepki vermek derken her türden tepkiyi kast ettiğimi nereden çıkardın ki alakasız örnekler veriyorsun?
Önceki yorum beni ilgilendirmez demişim zaten. :/

İnsan bir sürü şeye tepki verebilir. Bunu düşünmemin nesi yanlış?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık