Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 956 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen spoiler konusunda 'Mihawk öldü diyorlar' demiştim. Meğerse Sabo imiş. Neyse bu kadarlık bir yanılma payı olur.

Bölüm şahane olacağa benziyor. Mihawk eskiden olduğu gibi kovalanıyorum demiş. Bu da az çok eskiden de korsan olmuş olabileceğinin kanıtı oluyor. Ödülünü de gösteriyorsa çok güzel olur.:D Shichibukai'lik kaldırılmış. Mihawk'ı indirmek için Amiral yollanmamış gibi duruyor Reverie bahanesiyle herhalde.:D

Bu arada bölüm harbi şahane olacak. Neredeyse her tarafı gösteriyor gibi.

Geçen spoiler konusunda 'Mihawk öldü diyorlar' demiştim. Meğerse Sabo imiş. Neyse bu kadarlık bir yanılma payı olur.

Bölüm şahane olacağa benziyor. Mihawk eskiden olduğu gibi kovalanıyorum demiş. Bu da az çok eskiden de korsan olmuş olabileceğinin kanıtı oluyor. Ödülünü de gösteriyorsa çok güzel olur.:D Shichibukai'lik kaldırılmış. Mihawk'ı indirmek için Amiral yollanmamış gibi duruyor Reverie bahanesiyle herhalde.:D

Reisin ödülü gösterilmiş olsa geçen Cuma spoilere düşerdi sen rahat ol:oleyo2:

Reverie yeni bitmiş gibi. Dragon bile okama adasında bekliyor. Yine bir şey yapamadı Dragon. Xd

Ohaaaa bence sabo ölmedi feyk oda tarafından bu. Diyelim kiiii öldü bunu duyan luffy delirir artık pes yani. Ayrıca savaşa 1 gün kala yine oda reverie gösteriyor kızdım...
Mihawk shanksa sığınsın :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık