Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun Shimotsuki olacağını sanmıyorum. Olmasın da bence.
Zoro çok yüksek ihtimal Wano’lu. Bu adamın soyu kim o zaman? Yani göndermeler de mevcut yüksek ihtimal çıkacak ve çıkmalıda. Yoksa banane hocasından baş karakter Zoro onun hikayesini okuyoruz :D
@Alpamis Luffy bu arada olayı kapmış gibi duruyor. Dof geri gelse keşke, test yapmış olur. :fool:

@Roronoa Zoro @Mr.Bushido Bu nedir yahu böyle, haki emen bir kılıç. Zoro'yu bile zorluyor. :mincika:
Eee zorlayacak tabi. Beleş p.up mı alsın adam :D :D Yalnız çok iyi kılıç harbiden :good:

O bölüme bakarsan sanji nedenini açıklıyor. Ayrıca ailesi ona borçluydu.
Tayfadaki çoğu kişinin gururunu kenara bıraktığı anlar oldu.
Zoro mihawk karşısında sanji’de ailesi karşısında. Başka varsa hatırlamıyorum.
Ayrıca yine diyorum kılıcın gücünü test ediyorlar ve kocaman kısım kesiliyor ve herkes şaşırıyor. Luffy olsa o da şaşırırdı.
Cidden Sanji'nin şaşırması neden olay oldu. :D Hani geyiği yapılır da, Op serisinde kaç tane böyle sahne var.

Kılıç nasıl onun yerine yapıyor? :D Kılıçların yine kendi güçleri var, ancak kullanıcı ile bağlantılı işte. Zoro'nun potansiyeli senelerce çabalaması burada etkili olan.
Kardeş hakiyi emcükleyen kılıç işte. Ben mi yanlış gördüm Zoro kendi isteğiyle kılıca güç mü bahşediyor? Şu teknik Zoro'nun kendi çabasıyla bulabileceği bir çok seride örneğini gördüğümüz gücünü ve potansiyelini tek bir noktada açığa çıkarma muhabbeti değil mi? Yazık harbi şu kılıcı Shanks tutsa neler olacak Allah bilir.

@Roronoa Zoro @Mr.Bushido Bu nedir yahu böyle, haki emen bir kılıç. Zoro'yu bile zorluyor. :mincika:
İnanılmaz şeyler oluyor ya. :D

Senin alıntın üzerinden yazayım bari:
Şimdi kılıç Zoro'nun hakisini çekiyor. Zoro da sinirleniyor ve ''geri ver,'' diyerek kolunu tekrar şişiriyor. Yani hakiyi geri çekiyor. Acaba Zoro, Luffy'nin öğrendiği haki tekniğini mi kullanıyor? Bunu ciddi soruyorum. Fikrinizi merak ettim.

act 3 de savaş başlicak gibi acaba big mom ayrıldı mı ada dan ayrılmadıysa bu iki canavar nasıl inecek aklım almıyor.

O değil bu Kör Blacksmith daha Zorodaki kitetsuyu farketmedi mi?Bir anlattır adama işte nedir bu lanetli kılıç muhabbeti Allahsız Oda ...

Cidden Sanji'nin şaşırması neden olay oldu. :D Hani geyiği yapılır da, Op serisinde kaç tane böyle sahne var.
Valla bende anlamadım:D
Luffy olsa o da şaşırırdı.
Kata sanji’ye şaşırıyor vay ondan da kaçtı diye ama kimse anlam yüklemedi:D
Nedense şimdi yüklendi:/

Ben olsam ben de şaşırırdım doğruya doğru.
Oda:hmm herkes şaşırsın ama sanji şaşırmasın mı diyeydi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık