Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enma cehennemin dibine kadar keser
Ama no Habakiri gökyüzünden aşağısını keser
Oden bu iki bölgenin ortasında yeryüzünde bu iki kılıcı tutuyor konsepte bak
Oden benim için serideki en epik karakter oldu

Vay babanın kemiğine *******. Olaya gel hele. Ulan bugün haki emcükleyen yarın neleri emcükler. Zoro'nun kendi çabasıyla öğrenmesi gereken ve saldırı gücünü imba bir şekilde arttıracak tekniği kılıç onun yerine yapıyor. Wado kas gücünü arttırsın yeni bir kılıç alsın o da saldırılarına elektrik eklesin bari anasını satayım. Ryuuma'nın kılıcında böyle bir etki yoksa adama olan saygım 10 kat artacak. OP'da ki kılıç ustaları artık adamım diye gezmesin. Yıllar önce bir arkadaş "Mihawk'ın o kadar güçlü slashlar atmasının sebebi kılıcı, gücü ondan geliyor" demişti de "kardeş olur mu öyle şey adamın kendi çabası, gücü ve tekniği sayesinde ortaya çıkartabildiği bir saldırıdır" demiştim. O arkadaştan özür diliyorum. Bir sen olamamışız dostum.
Kılıç nasıl onun yerine yapıyor? :D Kılıçların yine kendi güçleri var, ancak kullanıcı ile bağlantılı işte. Zoro'nun potansiyeli senelerce çabalaması burada etkili olan.

Dövüş 4000 vs 30.000 deniyor. BM ittifakı hariç 30.000 adami varsa :T Doğru mu bilmiyorum ama.

Reyiz, Kaidou'ya gelene kadar bi ton adam var, doğrudan Kaidou'ya karşı bi motivasyonu yok ki adamın. Şahsen birlikte dalacaklar değil de belki Zoro bi iki sahne alır gibi geliyor. Anca o yani.
İşte neden o bir ton adam olsun da, Kaido olmasın? O kadar göndermeden sonra hem de. Magazine'de yazanlar falan. Üstüne bir de Hiyori, babasının kılıcını verdi ve verirken; ''Kaido'ya bilinen yarasını veren tek kılıç,'' diye taktim etti. Zoro'nun, Hiyori ile bir bağı da oluştu. Bizimkilerin buraya geliş sebepleri zaten Kaido'yu indirmek. Daha fazla sebebe ihtiyacı yok bence. Ama yine de dediğim gibi; Zoro'nun, Wano'dan nasıl çıktığı falan gösterirken dramatik bir geçmiş çizerek Zoro'yu, Kaido'ya karşı kinlendirebilir. Bunlar olası şeyler.

Üye silindi 1004

Tayfanın has adamları Yonkou keserken Sanji, Big Mom'a pasta yapar artık. İşini yap işe yaramaz aşçı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık