Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Komurasaki'nin gerçekten saklanacak hali yok. O da kendi yoluna gitti. Kendi başına ne yapabilir bilemiyorum ama kritik bir anda ortaya çıkacak belli ki. Zaten Oden o kılıcı kızına bırakacak kadar zalım ve hayın biri değilse bu Komurasaki'nin potansiyelini gösterir. Saklıyor kendini aklınca ama saklayamadı işte.

Zoro kılıcınını satarak kılıç ustası onuruna ihanet etti. Enma menma muhabbetine herkes hemen olumlu karşıladı.

Laaa sana Ryuma verdi silahı. Ne hemen bırakıyorsun? Şaka mısın arkadaş?

Shu Reis, Amiral ile birlikte geldiğinde Zoro'nun Enma'sını falan yiyip bitirecek. Bu hatanın bedelini eski kılıçlarını gene kullanmak zorunda kalarak anlayacak.
Zoro çok duyarlı davrandı. O kılıç wano için milli değer gibi bir şey demek ki yada samuraylar için. Kılıç wanodan çalınmış. Hassas oldukları bu konuda olgunca davrandı. Yerine handikaplı bir kılıç verdiler. Eğitimi, gücü ve kendisini geliştirmeyi seven zoro, bu yeni kılıçı(meydan okumayı) kaçırmazdı zaten.

Silinmiş Üye

Zoro için enteresan bir durum.

Eski Kuri lehcesi ile Sunacchi mevzusu var. 50 yıl önce ülkeyi illegal yollar ile terketmis Kozaburo Shimotsuki'miz var. Muhtemelen demirci ve Kurili. Yaşlı grubu da muhtemelen Shimotsuki Köyünü yani Zoronun küçüklüğünden köy kurmuş olabilir.
Merhaba 900. Bölümden sonra yeni bölümleri hiç bir sitede bulamıyorum nereden takip edeceğiz yeni bölümleri yardımcı olursanız sevinirim

12 Yüksek Sınıf Kılıç
On iki Yüce Derece Kılıç vardır (( 上 大業 物Saijō Ō Wazamono ? )

21 Harika Dereceli Kılıç
Yirmi bir Büyük Derece Kılıç var ( 大業 物Ō Wazamono ? ) . Kaliteleri, Üst Sınıftan bir adım daha düşük.

50 Yetenekli Sınıf Kılıç
Elli Yetenekli Kılıç ( 良 業 物Ryō Wazamono ? ) Vardır . Kaliteleri normal sınıf bıçaklardan daha yüksek fakat Büyük Sınıflardan daha düşüktür.

Derece Kılıçları
Belirlenmemiş sayıda Derece Kılıcı var ( 物 物Wazamono ? ) . Keskin kılıçlardır ve adlandırılmış bir bıçak için mümkün olan en düşük derecedirler.

Bilinmeyen Sınıf
Bilinmesi gerekenleri çok güzel özetlemişsin hocam, bu tip yorumlardan ötürü beğeni olması gerektiğini düşünüyorum forumda her zaman. Bu sayede beğeniye göre sıraladığında kaliteli yorumlar rahatlıkla ortaya çıkacak. Her sayfayı okuma merakım olmasa 29. sayfada benim için kaybolup gidecekti bu yorum.

Tekrar ellerine sağlık, hafızamızı tazeledin.

Bilinmesi gerekenleri çok güzel özetlemişsin hocam, bu tip yorumlardan ötürü beğeni olması gerektiğini düşünüyorum forumda her zaman. Bu sayede beğeniye göre sıraladığında kaliteli yorumlar rahatlıkla ortaya çıkacak. Her sayfayı okuma merakım olmasa 29. sayfada benim için kaybolup gidecekti bu yorum.

Tekrar ellerine sağlık, hafızamızı tazeledin.
Fazla bişey yapmadım :D herkes bilsin diğe attımda wikiden aldım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık