Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yapamıyordur.Oda illaki bir yerlerden kısmıştır.Geleceği de göremiyor %99.
Geleceği göremiyor gibi görünüyor zaten. Ama b.haki konusunda en üst düzeyde bekliyorum. Ama içten vurmalı b.haki tekniğini kullanıyor mu bilmem. Ben de senin gibi bu fazla olur diye düşünüyorum lakin büyük ihtimal hemen herkes böyle düşünüyordur. Tam da bu sebepten ters köşe ihtimali aklıma geldi.

@RedTeroR

O sütün içine Mansherry'nin gözyaşını da karıştırmak lâzım yoksa bu sefer ballı süt yetmez.

İkinci perdenin sonunu beğendim, son perdede Wano Ark bitecek herhalde, tahminen 1000. bölümlerde bitecektir diye düşünüyorum. Zoro'nun kılıç meselesi olsun, tayfanın gelişimi falan epik idi, herkesi bir şekilde geliştirirken Sanji'yi laf arasında geçiştirmesi olmamış. Bu adamın cidden Sanji ile bir derdi var, bakalım, yakında çıkar kokusu.

İkinci perdenin sonunu beğendim, son perdede Wano Ark bitecek herhalde, tahminen 1000. bölümlerde bitecektir diye düşünüyorum. Zoro'nun kılıç meselesi olsun, tayfanın gelişimi falan epik idi, herkesi bir şekilde geliştirirken Sanji'yi laf arasında geçiştirmesi olmamış. Bu adamın cidden Sanji ile bir derdi var, bakalım, yakında çıkar kokusu.
Diğerleri de gelişmedi ki. Bir tek Zoro ve luffy çalışıyordu. Sanji zaten hazırdır o kadar kullandı suiti.

Oooo yea beybi :good:

Zoro ve Luffy aynı anda güç kasıyor. İkisi de benzer şeyler üzerine çalışıyor. Arc Zoro ve Luffy üzerinde dönüyor. Bu ikili Ph'daki ejderyayı da beraber halletmişlerdi. Bunlar Kaido dövüşüne birer ikişer göndermeler mi ? Eğer öyleyse Zoro King'le ya da başka bir komutanla değil direkt Kaido'yla mı dövüşecek ? Eğer öyle olursa King/Queen-Zoro Sanji denklemi bozulur. Bu denklem bozulursa King ve Queen dışarda kalır. Peki bu adamları kim alacak ? Hadi King Marco'yla dövüştü diyelim... Peki ya Queen? Bu arada King Marco'yla dövüşürse Oda iki sağ kolu birbirine yedirir mi ? Devasa, bitmek bilmeyen sorular.. :oleyo:

Queen vs franky ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık