Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 955: Cehennem Tanrısı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız bizim "gerçekçi arkadaşlar" nerelerde yahu? Ben Totland için bizimkilerin şu anki güçlerine bakmayın, seri hikayeye göre şekilleniyor, işaretler de Mom'ın düşeceği yönünde, mangaka isterse koşulları hazırlar dediğimde "Ehuehehe Luffy tokadı yer, Sanji Kata'yı nasıl alsın xd." falan diyorlardı. Evet ben yanıldım ama yanıldığım nokta sizin de gördüğünüz üzere mangakanın istediğinde koşulları hazırladığı düşüncesi değil, malûm, Luffy 'tek yediği' adam için hazırlanıyor. Yanıldığım nokta, hikayenin gidişi, yani Mom'ın Totland'da düşeceği düşüncesi idi.

Peki şimdi bu gerçekçi arkadaşlar neden birden hikayenin gidişatına göre yorumlamaya başlayıp Zoro'nun Luffy ile birlikte Kaido'yu devireceği düşüncesine "Ehueheh Zoro kim la xd." demiyorlar? Sanji vs Kata akıl dışı ise Zoro ve Luffy vs Kaido bin kat daha akıl dışı. Buna ses çıkarmayan kişilerin tarafsız olduklarına inanmak zor.

Dövüşlerin gelişimdeki önemini Ray dahi vurgulamışken ve de Luffy; Dof, Cracker, Kata gibi kişilerle savaşmış, geleceği gören k.haki, görünmez b.haki geliştirmişken, h.haki sahibi birisi olduğu gerçeği de ortadayken hâlâ daha onun bile Kaido karşısında kaç dakika dayanabileceği soru işareti. Ama bunlara sahip olmayan, en büyük başarısı Pica'yı yahut Killer'ı devirmek olan Zoro, aldığı kılıç için "Kaido'yu kesti." dendi diye Luffy'nin yanına yazılıyor ve "gerçekçi arkadaşlar" o güzel geyiklerini çevirmiyorlar. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Fanların abartmalarına alışkınız, ben buna şaşırmadım ama biz hikayeye göre yorumlayınca tiye alanların, şimdi hikayeye göre hareket edip hikayeye göre bile fazla olan çıkarımlara ses çıkarmaması çok samimiyetsiz ve rahatsız edici.
O konu bitti geri kalmışsın Zoro eğitim den daha güçlü döndü.:hhh:

Şaka bir yana daha çok savaşa girerler diye bekliyorum ben.Yoksa çok boşluk olur.
Kaido düşmez diyordum bende E.oda seriyi bitirmeye karar vermiş.

hyo big momdan darbe alırken luffy nin onu korumasını istemişti ve luffy başaramamıştı hyo da ne olur ne olmaz ryo kullandım dedi yani bu demektir ki kullanmasaydı ölebilirdi bile .ryo nun savunmada ne kadar önemli olduğunu gösteriyor bu luffy bu tekniği kullandığı sürece kaidonun darbelerine daha fazla dayanabilecektir.Bir nevi dayanıklılığı da arttırmış olur çünkü.
Attığın sahnede darbeyi karşılamaya çalışıyor,bende diyorum zaten karşılayabilecekte. Alıntıladığın kısımda demek istediğim hiç mi temiz darbe almıyacak(tek yediğinde ki gibi)?Kaçtane temiz darbeye dayanabilecek?Üstüne yarı zoan+koka halinde vuracak bu sefer Kaido?

Önce Shanks şimdi Law. Yakında Zoro'yu da Mihawk'a rapor verirken görürüz.

Sanji yine üvey evlat kalmış. Zoro ve Luffy eğitim yaptırıyorsun bu adamı niye dışlıyorsun be kardeşim?

En Eşsiz 12 Kılıç yapan kişiler ve kaliteleri nedeniyle öyle isimlendirilmiş. En Muhteşem 21 Kılıç'tan biri bu sınıfa giremez. Olacak olsaydı, Ryuma'nın kılıcı 12'den biri olurdu.

@TheSlashOfMihawk
@Densetsu no Samurai
MangaStream'de spoilerdaki gibi rankını arttırabilirsin diyor. Bak noldu şimdi :d
Tam ve eksiksiz çeviri yada bilgi ortaya çıkana kadar şuanda farklı çeviriler nedeniyle ortaya çıkan iki durum var;
1.si Enma karartıldığında, ilk 12 arasına girebilir ve ilk 12 silah arasında yer alan 12. silah, kılıç artık ne deniyorsa 21 silah listesine kayabilir.
2.si Enma karartıldığında, ilk 12 silah seviyesinde bir silah seviyesine çıkabilir. Ancak her ne kadar bu ilk 12 silah seviyesine gelse de tam anlamıyla o listede olmadığı kabul edilebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık