Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun Enma'yı almasını en baştan beri istiyordum. Kaydô ile kapışacak ekibin içinde alması ve Kaydô'ya darbe indirecek olması hayli heyecanlandırıyor. Ama bu şekilde hemencik kabul edeceğini de düşünmemiştim. Gerçi, o durumda mezar soyguncusu olarak görüleceğine; kılıcı vermesi çok daha doğru bir hareketti. Bizim tayfa, girdikleri her adanın sevgisini kazanıyor. Wano'nun ulusal hazinesini çalarak, hiçbirinin sevgisini kazanamazlardı.

Fakat aynı zamanda; Hazansuyu'nu kaybetmesini de istemiyorum.
Savaş sırasında Zoro'nun kılıçlarından biri kırılır ve Hiyori, dövüşünü tamamlayabilmesi için Hazansuyu'nu verir. Veyâ, savaş sonrasında Zoro'nun kılıç ustalığına hayran olurlar ve Hazansuyu'nu kendileri teklif eder. Ama, Rûyuma'nın mezarına gittiklerinde, Roronoa Rûyuma yazısını görürlerse çok daha efsane olur :ehe:

Nasıl olacak bilmem de; bir şekilde Hazansuyu'nu geri alacağını düşünüyorum. Dünyanın En İyisi olarak anılacak adama, Rûyuma gibi bir efsanenin kılıcı çok yakışırdı.

Kaydô ile Bigmam'ın ittifak kurmasını hiç istemiyordum. Bigmam'ın adadan gitmesi biraz daha zorlaştı. İkisini bir alt etmeleri de çok ütopik. Çok daha üst seviyedeki dövüşçülerin gelip destek vermesi gerekiyor ki; bunu hiç istemiyorum. Burası Marineford değil, savaş da başka birisinin değil; Lufî'nin savaşı. Lufî'den çok daha güçlü karakterlerin, Wano'ya gelip, bizimkilere destek vermesi, Hasır Şapkaları gölgede bırakırdı. Wano sonrasında gönül rahatlığı ile Yonkô diyebilmeli kendisine, Sanji'nin yaşadığı dramı yaşamamalı...

Umarım Karasakal Bigmam'ın oraya saldırır da; Bigmam kendi adasına gitmek zorunda kalır. Geri kalanlar da, hep birlikte Kaydô'yu indirir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık