Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 954 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hani maharet kılıçta değil ustasındaydı yav. Zoro bir kılıçla bu kadar güç artışı yaşarsa senin iddialarına güvenmem artık.
Maharet ustada zaten. Ver Enma'yı Momonga'ya yarsın Kaido'yu haydi.

Şunu unutmayın janlarım. İyi bir kılıç, kalitesini ancak iyi bir kılıç ustasıyla ortaya çıkarır. Tek başına iyi kılıç bir işe yaramaz. Ama tek başına iyi bir kılıç ustası kötü bir kılıçla bile olsa dövüşebilir. Bu yüzden kılıç ustası >kılıç. Bu ikisi birbirini tamamlayan şeyler.

Maharet ustada zaten. Ver Enma'yı Momonga'ya yarsın Kaido'yu haydi.

Şunu unutmayın janlarım. İyi bir kılıç, kalitesini ancak iyi bir kılıç ustasıyla ortaya çıkarır. Tek başına iyi kılıç bir işe yaramaz. Ama tek başına iyi bir kılıç ustası kötü bir kılıçla bile olsa dövüşebilir. Bu yüzden kılıç ustası >kılıç. Bu ikisi birbirini tamamlayan şeyler.
7 kez kılıç demişsin gözümü aldı yahu :d
Ama haklısın tabi kılıç ustası kılıçtan daha önemlidir.

Ortalık karıştı... Hawkins de bizimkilere katıldı... Sırada Drake var bakalım.
Ama bu BM KAİDO ittifakına karşı Katakuri ne söyleyecek acaba?

Şu serideki ben geliyorum diye bağıran olayları; bir hafta önceden falan tahmin edip ''One Piece çok bozdu abi ya arcın sonu başından belli.'' diye şov yapan; ya da bir olayla ilgili üç ihtimal varsa üçünü de yazıp sonra Oda'nın tahmin edilebilir olduğunu iddia eden tayfa şu arcın sonunda ne olacağını tam şu an yazsa da görsek. :S
ben arc sonu hakkında tahmin yapan görmedim karakter olarak bir kaç karakterin gelişimi hakkında tahminler var o kadar one piece bozdu diyen varsa ona cevabım şu mangada cevaplanması gereken çok soru var sabırlı olmak lazım sende kafama takılan şu insanlar gördüğü her şeyi tahminlerini paylaşsın diye bu yorum konuları açılmadı mı ne yapsın insanlar pandaman mi arasın resmen unlu mamüllerde menemen yiyen adam boşu yapmışsın teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık